Kapat

İzlediğiniz hangi filmde gözyaşlarınızı tutamadınız?

Mesela ben taare zameen par(her çocuk özeldir ya da yerdeki yıldızlar) engelli bir sürü çocuk vardı.izleyenler bilir.onların gösteri yaptığı bir sahne vardı gösteri sonunda annelerine babalarına sarılıyorlar kendimi tutamamıştım.peki ya siz?

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Umudunu kaybetme - Bir babanın çaresizliği beni ağlatır...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• Aynen bir ondan tutamamıstım ki ben cok duygusuzum babam ve oğlum bir de umut.

0|0
    0|0
  • Umut ilk defa bir filmde ağlamıştım çok etkiledi beni aklma geldikçe içim burkuluyor hala

1|0
    0|0
  • Black ve her çocouk özeldir.

0|0
    0|0
  • ne zaman sinemada dany trejo gibi çirkinler cillop gibi kadınlarla sevişir dayanamam ağlarım şansıma yanarım o.o

1|0
    0|0
  • Ben çok kücücüktüm ama Titanic filiminin sonunda ağlamıştım. :..( bir de Ezelin ilk sezonunda Ali abisi kucağında son nefesini verirken bir ağladım sorma yani ,dizi ama olabilir yani ne yapalım..

0|0
    0|0
  • erkek adam aglarmı lennnn :D

0|0
    0|0
  • Arkadaş, Her Çocuk Özeldir filmini bu akşam mutlaka izleyeceğim. Bu nedir yahu herkes ondan bahsediyor...

0|0
    0|0
  • Korkusuz korkak

0|0
    0|0
  • """"""""""" incir reçeli """"""""""ve sammam ki kimsede dayana bilsin! benim gözlerim doldu

0|0
    0|0
  • bir kadının seks günlüğü

0|0
    0|0
  • forest gump da ağlamaya yaklaştım

ghajini de

gran torinoda ağlayacaktım

0|0
    0|0
  • çöpçüler kralı

0|0
    0|0
    • hemen ifşa et tamam mı moruk :) çöpçüler kralıda senin fix'in olmuş :D o değilde bu resimden çok tahrik oluyorum şikayet edicem he :D

• My name is Khan

0|0
    0|0
  • Ağlamadım hiç bir filmde.

0|0
    1|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Ghajini

Notebook

Issız Adam (ilk çıktığı zamanlar çok etkileyiciydi :D)

0|0
    0|0
  • En son My Neighbour Totoro'yu izlerken ağladım ya... Tuhaftı...

0|0
    0|0
  • 500 days of summer filmini izledikten sonra ben niye bu kız gibi güzel degilim diye aglamistim :D beni aglatmisti iste :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...