Kol kasım? Resimli? Vucut gelistirmeyle ilgilenenler bir yardımcı olabilir mi?

Kol kasım? Resimli? Vucut gelistirmeyle ilgilenenler bir yardımcı olabilir mi?
Merhaba arkadaşlar kısa bir süredir vücut gelistirmeyle ilgileniyorum dün bu fotoğrafımı bir arkadaşıma attım kolumun hacimsel bir şekilde kalınlaştığını soyledi. Yani kasım belli olmuyormuş parçalı şekilde. Bunu düzeltmek için ne yapabilirim? Ve kendimi 1 2 ay geliştirip öyle salona yazilmak istiyorum yoksa hemen mi yazilmaliyim?

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Spor salonuna üyelik için evde ısınma, hamlık atma ıvır zıvır gibi önerileri hemen kulak arkası et ve gidip bir salona yazıl. Beklemene gerek yok, direkt olarak vücut geliştirmek istiyorsan ağırlık idmanlarına zaten başlaman gerekiyor. Bir bayan olarak squat, deadlift, dumbbell curl, hammer curl gibi hareketler senin için yeterli olacaktır ilk etapta, bu sürece haftada 2 defa olmak kaydıyla 20 dakikalık cardio eklemen yeterli. Daha fazla bilgi almak istersen görüşürüz ( Parçalanma olayına gelince bunun beslenme ile alakası yok yanlış yönlendirmesinler seni ) iyi günler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Sağlıklı beslenme ve programı çok önemli biliyorsundur zaten bu kısmı internetten araştırıp uygulama derim yani sıkıntılı olabilir süreç ve son olarak salona yazılırsan eğer gelişimini hızlandırıp takvimsel de yapabilirsin daha düzenli ve doğru sonuca ulaşırsın, bol şans

0|0
    0|0
  • kadınlarda kas igrenc duruyo niye böyle fantazileriniz var anlamıyorum 😄 yapıyosan fitness yap kol kası ne ya 😄

0|0
    0|0
  • Yapma kas filan hele aşırısını hiç yapma böyle çok güzel böyle kalsın.

0|0
    0|0
  • parçalı bir görüntü göremedim . spor salonuna gitmek daha mantıklı izole programla başlarsın makinelerle

0|0
    0|0
    • 1ay

Iste bende o parcali goruntu nasil olabilir diye soruyorum :)

• 1ay

Çok teşekkür ederim dikkate alicam bunları :)

• 1ay

rica ederim

• Biceps triceps superset çalış hacim olarak genişleme olmaz belki ama daha çok parçalar kolu lakin kız olduğun için belirli bir yere kadar ilerler

0|0
    0|0
  • ouw gayet başarılı :)
    ama siz bayanlara yakışmıyor kas yapmak , yani nacizane fikrim tabiki...

0|0
    0|0
    • 1ay

Kol kasini cok fazla yapmayı düşünmüyorum daha çok squat ve karın kası

• 1ay

Ozelden yazar misiniz

• 1ay

mesajın kapalı sen bana yaz sonra silebilirsin beni sorun yok başına ekşimem :)

• hemen yazil evde gelismesin

0|0
    0|0
  • bas protein tozunu.

0|0
    0|0
  • Bence salonda başla. Daha kadınsı bir görünüm için çalış kas yapıp erkeksi görünüm almak için değil. Belini incelt göğüs çalış bacak çalış Basenlerin sıkı olsun

0|0
    0|0
  • Solemem bizi gecersin filan sjfhsh

0|0
    0|0
  • hemen

0|0
    0|0
  • idolün eğer Bruce lee olursa baya gelişme olur...

0|0
    0|0
  • neresi parçalı bunun? arkadaşın kandırmış seni. ayrıca evde çalışmak faydasız, salona gitmen şart

0|0
    0|0
  • kas mı o yani :D

0|0
    0|0
  • Kası boşver sen 12 ye odaklan.

0|0
    0|0
  • daha cok basindasin ama zamanla fazlalasir.. yeter ki yanlis egzersiz yapma

0|0
    0|0
  • Basen kasını geliştir 😄😄

0|0
    0|0
  • evde çalış bir kaç su şişesi al 😂 para verme

0|0
    0|0
  • Spor hocasıyım badi fitnes yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • 1ay

Sorumu sordum :p

• 1ay

@Ehli-Beyt dingil ben türkçesini yazdım

• 1ay

Tamam sevgili dingil kardeşim, fitness'ın Türkçe'si zaten fitnıs diye okunur zaten. Sana hayırlı günler

• Fiziği güzel :)

0|0
    0|0
  • Yazil ya salona gitmek icin hazirlik da ne sacma is. ayrica kolun da cok yeterli parcali kol erkekte guzel durur kadinda degil. amacin yarismalara katilmak degilse tabi

0|0
    0|0
  • maşallah

0|0
    0|0
  • Sen beni bile döversin 😊

0|1
    0|0
  • Kızlar da hiç güzel durmuyor kol kası.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi de kızsın bu kadar kası napcan

0|0
    0|0
Yükleniyor...