Otobüste dolmuşta yerdeki bir liraya aklı takılanlar

bugün dolmuşta yerde bir lira gördüm ama benle birlikte 3 4 tane zalim daha gözünü dikmişti paraya bir yandanda utangaçlık var alamadım mına kodumun parasını yerden böle bişey başınıza geldimi utanırmıydınız :D

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Yerde bulunan para başka oluyor be :) biz arkadaşla 5 tl bulmuştuk cips, kır pidesi, sakız, su, jelibon almıştık baya mutluyduk 5 tlye ne çok şey sığdırmışız :DD

0|0
    0|0
  • saga sola sürekli bozuk para düşürüyorum ben sinirlenip egilip almıyorum da etrafta bazen düşünceli insanlar cıkıyor direk alıp veriyor onlara burada teşekkür edeyim :D

0|0
    0|0
    • teşekkür ettiklerine söz hakkı doğdu onlarında sana bir iki lafı olur elbet :D

• utanmam bulduysan alacaksın .

0|0
    0|0
  • almam asla

0|0
    0|0
  • evet. alırım ve şöföre veririm

0|0
    0|0
  • a paramı düşürmüşüm deyip alamadın mı sdhgashdfhas

0|1
    0|0
    • senden korkulur heee :D

• oturuyordum ben ayağımla basıp üstüne alsaydım keşkem dedim ama bir kaç dallama benle birlikte o bir lirayı kestiler bende geri çektim nazif bedenimi doğal olarak

• hadi ya :( gitti 1 lira

• Yok be ya :D

0|0
    0|0
  • aklım takılmaz yerden almamda

0|0
    0|0
  • elin parasını niye alayım

0|0
    0|0
    • sen bu zamana kadar hiç para kaybetmedin mi onlara sayarsın işte :D

Erkekler Ne Diyor 11

• küçükken pederin dükkandan en ufak demir para neyse ondan bir avuç alıp kaldırıma koyar

gelen teyzelerin paraları tek tek toplamasını uzaktan izleyip gülerdik

taa ki babamın kimin parasını kime dağıtıosunuz lan diyip bizi dağıtmasına kadar

0|0
    0|0
  • 4 5 yıl önce 70 tl buldum yolda hayret nasıl kımse gormemısse buarada neyse arkadaslara soyledım ıhtıyac sahıbı bırıne vercem dıye bosanmış cocuk okutan bı ablamıza vermıstık bence harcamaktan daha fazla haz vermıstı ama verecek adam bulmakta buyuk sorumluluk benı bulmasın daha ıyı

0|0
    0|0
  • Yolculuğu beleşe getirmek vardı şimdi.

Parayı almak için eğilseydin fortçular boş geçmezdi iyi yapmışsın :)

0|2
    0|0
  • çok kez başıma geldi .bozuk para görsem almam .hatta 20 lira gördüm onu bile almadım .

0|0
    0|0
  • geçen 5tl gördüm sokakta arkamdan da 2 tane tiki kız geliyodu cart diye eğildim aldım umrumda olmaz o.o

0|0
    0|0
  • geçen iki tane velet minibüste buldukları25 kuruş için bağrışıyorlardı.kıçlarına iki tokat atıp 1 er lira verdim.inene kadar sustu eşşekler.bir tanesi de para sahte mi diye ısırmaya çalıştı eşşek kafa :)

0|0
    0|1
  • aaa ne ara düşmüş diyip alıvereydin :D

0|0
    0|0
  • Almam :) .

0|0
    0|0

• almam

0|0
    0|0
  • Alır şoföre veririm