Bakıcı kız külotlu çoraplarımı gördü kızlar yardım

kızlar siz olsanız ne düşünürsünüz ne yaparsınız evde yeni işe başlayan kardeşimin bakıcısı temizlik yaparken çekmeceleri boşaltmış külotlu çoraplarımın ve badilerimin olduğu çekmeceyi görmüş annemde yanındaymış demiş kışın ben zorluyorum ben şimdi nasıl bakıcam onun yüzüne

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• neden senin eşyalarını karıştırıyor çok ayıp bn senin yerinde olsam derim.bn düzeltirim çekmecemi diye.walla bn bu sapık heralde uzaklaşıyım derim :D yaşınız kaç?kardeşinniiz yaşı kaç?

0|0
    0|0
    • temizlik yaparken gardropta görmüş annemde dediğimi söylemiş lise sondayım 3 ablam var

• sen neden çorap giymiyorsun

• kaşıntı yapıyo sıkıyo bni

Kızlar Ne Diyor 2

• kardeşinin bakıcısının senin çekmecelerinde ne işi varmış neyin temizliği bu

tuhaf

0|0
    0|0
    • hem kardeşime bakıyor hem temizlik hemde yemek

• :D :D Kötü olmuş anonim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• annene ne diyeceğini düşün istersen .annen sana neler diyecek bu konuda onları düşün .bakıcı kızı boşver .fazla kafaya takma .o geçici zaten .her zaman aile içinde olmayacak .olan olmuş sen daha dikkatli ol .hatta çorap alma artık .

0|0
    0|0
    • annem giydiyor zaten

• verdiği his güzel olsa gerek .bu zamana kadar bırakamadın ise .

ama anneninde izin vermesi çok ilginç .

bir erkek olarak kendine yakışanı yap ve giymeyi bırak istersen .

bu kayafetin kadınlara özel olduğunu unutma .

annen sana izin vermiş ve alıştırmış .ama kendini ileri yaşlarında daha iyi bir erkek olarak yaşamak istiyor isen bu alşkanlığından vazgeç .

• birde doğduğumdan beri alıştım diyelim diyorsun ama sanki daha sonra giymeye başlamış birisin gibi geldi .

• Tatil yapmam gerekiyor artık gözlerim pembe nikleri mavi görüyor

0|0
    0|0
  • Ohhh şiitttt :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...