Kedi olsaydınız nerede yaşardınız ? :)

sakin bir kedi mi olurdunuz yoksa hırçın mı buna görede yaşadıgınız yer neresi olurdu :) yorumlar için teşekkürler bu osruyu sorarken çok kararsızım ama umarım beğenirsiniz :) :D

• Ormanda çünkü ;İnsanlardan gördüğünüz bazı tavırlar sizi siz olmaktan çıkarmış, sinirli ve saldırgan bir yapıya bürünmüşsünüz.
    29% (9)30% (6)29% (15)Oy Ver
  • Evde çünkü ;Ilımlı ve sakin bir karaktersiniz.
    42% (13)25% (5)35% (18)Oy Ver
  • Sokakta çünkü ;Umursamaz ve özgürlüğüne düşkün bir karaktersiniz. Kilit altında tutulmanız ve evcilleştirilmeniz neredeyse imkansız.
    29% (9)45% (9)36% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|69

En İyi Erkek Görüşü

• ben evimde 3 tane kedi besleyen bir kedisever manyak olarak kedimin ağzından yanıtlıyorum. "Eğer bir yere mama varsa, bilki ben oradayım gülüm."

6|0
    0|0
    • 6 tane kedim var cevabını onaylıyorum :D

• hahahah geniş aile. o pitiklerin popolarına ikişer tane vur benim için :)) valla hoşuma gitti benim gibi biriyle tanışmak :)

Erkekler Ne Diyor 68

• annemin olduğu yerde yaşardım.her gün besliyor sokakta hiç aç kalmazdım :D

2|0
    0|0
  • A dedim :) profiline girdim ne atarlı mışsın sen yaa... :D ÇARŞI BEŞİKTAŞ ;) seni DİŞİ KARTALLAR seni... :D

1|0
    0|0
  • Kedilere bahşedilmiş olan nankörlük gibi bir özelliğim var madem kullanırdım :D Önce şöyle bir bakış link afiyetle ciğerleri götürürdüm sonra gerçek yüzümü ortaya koyardım :D link

1|0
    0|0
  • hıc farketmez ellerıyle kafamı oksayacak sureklı benı sevecek ınsanın ıle olmayı ısterdım yerın onemı yok sevgı olmayan yerde manzaranın onemı yok

1|0
    0|0
  • ortalama bir ülkenin ortalama bir ailesini ortalama bir vatandaşı olarak kesin sokak kedisi olurdum

1|0
    0|0
  • Valla memlketi birbirine karıştırırdım bir ona gozkırpardım bir digerine :D

1|0
    0|0
  • w ww.thegarfieldshow-diary.com/wp-content/uploads/2008/12/kitchen1.jpg

2|0
    0|0
  • Vazgeçtim kedi olsam terkederdim bu ülkeyi bu kadar güzel bir ülkede vatanını yakıp yıkanlarla bir arada kedi de olsam yaşayamazdım :))

1|0
    0|0
  • ah be ayse keske bu soruyu sormasaydın neyse artık olan olmus :D kedi olsam ruh hastası hiperaktif bir kedi olurudm herhalde :D çöplük neyime yetmiyo bide evde hapis cezasımı cekeyim ev kedisi olup :D

1|0
    0|0
  • soruya gel ( :

1|0
    0|0
  • Sokakta yaşardım :)

1|0
    0|0
  • link burda :))))

1|0
    0|0
  • gönül isterdi balık olsaydım <3

1|0
    0|0
  • Şirin , zengin ve tatlı bir kadının kucağında.

1|0
    0|0
  • ah ah bende ne zamandır bunu düşünüyorum kendime dert edindim acaba kedı olsam nerde yaşarım diye...

1|0
    0|0
  • afrikada tabiki:)

1|0
    0|0
  • andan oktar dan uzak her hangi bir yer olabilir =) link

1|0
    0|0
  • sakin ya da hırçın bilmiyorumda kendim ya da başka birinin kendini kediye benzetmesi ben hoşuma gitmezdi biliriz ya kedi,ler nankördür

1|0
    0|0
    • tartışma ya da polemiğe girmicem 6 tane kedi besliyorum hiç biride insanlar kadar nankör değil

• türkiyede yaşamazdım kuyruğuma teneke bağlarlardı,en iyisi mısırda yaşamak saygı var hiç değilse.bide aç kalmamak için farelerin çok olduğu bir yerde uygun olurdu.

1|0
    0|0
  • Evde güvenli bir hayat sürdürürdüm

1|0
    0|0
  • cihangirde yaşarım ekmek elden su gölden hem nezih bir semt başbakan bile olurum orda kediyken insana değer vermiyorlar illede kedi diyorlar

1|0
    0|0
  • Kasap dükkanında yaşamak isterdim .:)

1|0
    0|0
  • Psikopat, hırçın, sokaklarda köpek kovalayan birşey olurdum heralde :)

1|0
    0|0
  • evde, özellikle sahibim şöyle hoş, kibar, nazik, şefkatli bir bayansa uff :))

1|0
    0|0
  • kedi olsaydım yaşamazdım kesin hırsızlıktan dolayı infaz ederlerdi :) kısaca standart bir kedi olurdum sadece biraz daha asabice :)

1|0
    0|0
  • sahibim sen isen kollarında...

1|0
    0|0
  • Kapısından istediğim zaman gireceğim istediğim zaman dışarıda dolaşabileceğim bir evde=)

1|0
    0|0
  • evin halina bakarak cöpte heralde

1|0
    0|0
  • Erkek bir kedi olarak.. Güzel bir sahibe bulur ona yamanırdım... Sürekli şımarır kendimi sevdirirdim.

1|0
    0|0
  • sen nasıl bir kedi olmamı istersen öyle bir kedi olurdum. yatagının altında yaşamak isterdim seni farelerden korumak için

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    38

Kızlar Ne Diyor 21

• ekmek elden su gölden sıcak evde yaşar,kafama buyruk hareketlerim ile sahibimi çileden çıkartırdım. aslında şimdi de farkım yok ondan adım kedicik :D asdasdas

1|0
    0|0
  • Ormanda yaşayayım; birileri hemen ezsin yesin beni.

1|0
    0|0
  • Böyle olurdum kesin, şimdi de pek farklı değilim :) Babamın kucağına yatıp saçlarımla oynatırım, bir şeye dalar da durursa elini alıp saçlarıma geri koyarım :) link

1|0
    0|0
  • link şunlar gibi olsam engin yeşillik içinde,özgürce.

1|0
    0|0
  • Benden olsa olsa grumpy cat olurdu. Miskin miskkinnn

1|1
    0|0
  • D, kedi olmak istemezdim.

2|0
    0|0
    • Sorularımdan, cevaplarımdan, hesabımdan sıkılmıştım bi' kaçta yönetimle yaşadığım sıkıntıdan dolayı kapadım..

Arada değişiklik yapmak iyidir, yahu..

• büyük bahçeli bir evde

1|0
    0|0
  • Ormanda çünkü ;İnsanlardan gördüğünüz bazı tavırlar sizi siz olmaktan çıkarmış, sinirli ve saldırgan bir yapıya bürünmüşsünüz

1|0
    0|0
  • Buralar bana göre değil gidip avlanmam lazım benim hadi bys.

1|0
    0|0
    • Bende bi' gün senin kadar levelli olabilecek miyim acep =(

• milletin din iman en iyi cevap olmuş =( ühüü

• Nese, siteden atmazlarsa biraz azimli soru cevaplıyımda seni geçip bi' an önce tekrar guru olayım =)

• yerden ısıtmali bir evde yasardım yerde yatar uyurdum :)

1|0
    0|0
  • Ormanda yaşardım. İnsanlardan bıktığım için değil de oraya ait olduğumu hissederdim tam anlamıyla özgür olurdum.

1|0
    0|0
  • Sokakta çünkü ;Umursamaz ve özgürlüğüne düşkün bir karaktersiniz. Kilit altında tutulmanız ve evcilleştirilmeniz neredeyse imkansız.

1|0
    0|0
  • link

yaşam alanım <3

1|0
    0|0
  • Sokak kedisi olcam ben.

1|1
    0|0
  • Koynunda :)

1|1
    1|0
  • evde :)

1|0
    0|0
  • bir kedi manyağının tanrıçası olurdum :). çünkü benim kedim bir tanrıça..

1|0
    0|0
  • Evde yasardım gel keyfim gel

1|0
    0|0
  • ortmanda yasardım heralde :D

1|0
    0|0
  • Evde çünkü ;Ilımlı ve sakin bir karaktersiniz.

0|0
    0|0
  • intihar ederdim ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...