Bana en güzel tost tariflerinizi verir misiniz?

Ya hiç cafelerdeki gibi ya da okuldaki gibi olmuyor. tost ekmeğine sucuğu kaşarı koyup ekmeğin üzerine margarini sürüyorum ısıtıyorum ya yok sert oluyor ya çok yumuşak nedir bunun sırrı tostuna güvenenler yazsın !

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• en lezzetli tost bir gün dolapta beklemiş tost ekmeği ile olur..öncelikle makinayı ısının iyice soğuk ya da ılık makinaya ekmek koymayın kesinlikle..yüzeye margarin sürdüğünüzde cızırtı gelmeli..alt üst ekmekleri koyun hiç bastırıp ezmeyin ama..öylece bir 4-5 dak. kalsın hafif kızarması lazım..yoksa hamur olur.sonra sucuk dilimlerini dizin ve tekrar kapatın,ekmekler hala yan yana bu arada.,30-40 saniye kalsın fazla değil ama ardından kaşar dilimlerini sucukların üzerine dizim ve diğer ekmek dilimini kapatın..yine bastırmadan bekleyin ya da çok hafif ezmeden bastırabilirsiniz elinizin ağırlığı kadar bikaç dakika dursun ve işlemi bitirin..dışı çıtır çıtır içi yumuşak olacaktır.afiyet olsun:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tost ekmegını bı al.. bıde tost makınasına dıkkat et.. basıları cok ısınıyor.. tammen makına ıle alakalı.. hem ekmeyın altına hemde ıcıne bıraz becel tarzı bır yağ sur.. yok ben margarın kullanıcam dersen evim kullan derım pasta gıbı oluyo :))

Tarife Gelince.. Bıldıgın Kavurma alıyosun.. Once ekmegın ıcını cok degıl yüzeysel kapatacak sekılde kavurma ıle dolsuruyosun.. sonra uzerını kapamadan kavurmanın pısmesı ıcın o sekılde basıyosun..

5-6 sanıye sonra açıp uzerıne 1 dılım kasar koyup uzerını dıger dılımle kapatıyosun ;))

Afıyet olsun :D)

0|0
    0|0
  • öyle olur mu yahu önce sucukları koy tost makinesine onlar yağlarını bıraktı mı al sucukları ekmeğin içine koy üzerine kaşar sonra tekrar al makineye kaşar eriyene kadar ısıt sonra üzerini az bişey yağla... yağladıktan sonra 10-15 saniye daha makinede tut ve afiyet olsun ;)

1|0
    0|0
  • Ben Güveniyorum.

Tarifim Gizlidir.

0|0
    0|0
  • Yağı doğru zamanlamada süreceksin

0|0
    0|0
  • sucuk, zeytin, kaşar peyniri... bu üçlüyle harikalar ortaya koyabilirsin :) yaptıktan sonra mümkünse arasını açıp tercihe göre ketçap, mayonez veya hardal sıkabilirsin ;) Kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • Tost ekmeği ile yap.

0|0
    0|0
  • Genelde sandviç ekmeği ile yapıyorum öyle yumuşak oluyor . İçine binbir çeşit baharatta atıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tost ekmekleri ile yap.

0|0
    0|0
  • benimkide sert oluyor valla. ekmeklerden dolayı olabilir ya da makineden dolayı.

0|0
    0|0
  • Güvenmiyorum tostuma.

0|0
    0|0
  • özel makinede yapıyolar çünküü

0|0
    0|0
Yükleniyor...