Nikah işlemleri kaç günde yapılıyor ?

arkadaşlar normal bır nıkah ıslemı kac gunde yapılıyor tabı bırde yıldırım nıkahının bundan farkı nedır bu nıkah kac gunde yapılabılıyor. Bunun için ne şekilde başvuru yapılması gerekiyor ?

Güncellemeler:
pekı ıkı ayrı sehırdeyız iş durumundan dolayı bunu nasıl halledebiliriz ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• yıldırım nikahı sanıldığı gibi yıldırım değil 3 günlük bir sürede olur ki büyük şehirlerde dahada çok uzayabilir. hayrdır evlencenmi?

0|0
    0|0
    • nasip olursa ıstemeye gelıcekler nısan yapıcaz kendı aramızda ve nıkahı aradan cıkarmsk ıstıyoruz bız. baska sehırden geldıklerı ıcın kac gun kalmaları gerekıyor ve ıslemler kac gun surer onu anlamaya calısıyordum kı buyuk sehırdeyız napalım ıstedıgımız bı tarıh varda.

• acil olsun diyorsanız memur abiraz nakit sıkıştırrsanız gün içind ebile kıyabilir :D

Erkekler Ne Diyor 3

• yıldırım nikahı diye bir uygulama yok. filmlerde bir replik sadece.. Resmiyette böyle bir uygulama yok. belediyeye gidersiniz onlar size gerekli evrakları tamamlamanızı söylerler ve gun alırsınız. sağlık raporu kan tahlilleri vs

0|0
    0|0
  • Evlenmedim bilmiyorum kaç günde biterse haber et de bizde bilelim :)

0|0
    0|0
  • belediye ara sor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• belediye gün verir , işlemler nüfüs hastane vs. işlemleri 1 hafta sürebilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...