Bu tik adamı kanser eder ! - Nasıl geçeceğini bilen varsa yazsın lütfen :( - Çok farklı

Arkadaşlar benim sorunum idrar kaçırıyormuş hissi.

Yani kaçırma falan kesinlikle yok, sadece psikolojik olarak kaçırdığımı sanıyorum. Ve affedersiniz sürekli p*nisimde idrar varmış gibi hissediyorum ve içime çekmeye çalışıyorum tutmaya çalışıyorum artık içime çeke çeke böbreklerime ağrılar girdi.

Ama uyuyunca ertesi gün birşey yok ta ki aklıma geleseye kadar .

Yardım edin doğru düzgün sabit biryerde oturamıyorum sürekli dolaşıyorum evin içinde :(

( Daha öncede araştırma yaptım 1 forumda gördüm ondada çözümünü yazmamışlar :( )

Güncellemeler:
Aileme diyorum pimpiriklenme diyorlar :( ozaman doktora git diyorlar.

Sürekli oğlum ayıp bu yaşta bukadar pimpirikli olma falan filan :(
Sorun Tam olarak:

Çişim yok ama ben var sanıyorum :( wc ye girincede idrar gelmiyor tabi :/

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Doktora veya psikiyatriste gitmeyi denesen en mantıklısı değilmi?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• hortum bağla

0|1
    0|0
    • ayıp ediyorsun ama yanlışlıkla +1 verdim...

• psikoloğa git

0|1
    0|0
  • Durum böyleyse bir psikologa danışmanı tavsiye ederim. Ben de konuyla pek alakalı gözükmeye bilir ama devamlı telefonumun zil sesini duyuyordum. Çalmasa bile çalıyormuş gibi geliyordu. Bu yüzden zil sesini düzenli olarak değiştirerek kurtulmuştum o dertten.

Tavsiye olarak şunu söyleyebilirim; Böyle hissettiğinde tuvalete git. İdrarın olmadığını gördükçe zamanla o yapay hissi yaşaman da geçer. Bir de yapay olanla gerçek his arasında ufak farklılıklar vardır illa ki. Onlara dikkat etmeye çalış. Zamanla atlatırsın. Stress yapma kendine.

0|0
    0|0
    • yok dostum sürekli gittiğimi denedim. wc den çıkınca hiçbirşey yokmuş gibi. tam yerime oturuyorum yine kaçırıyormuş gibi oluyorum bacak bacak üstüne atıyorum mesela hemen diğer bacakların yerlerini değiştiriyorum.

bacaklarımı ayırarak oturuyorum. hiç yapıştıramıyorum

• Yok şunu diyorum öyle hissettiğinde git bak, zamanla olmadığını gördükçe duyarsızlaşıyorsun. Zamanla da geçiyor. Pdr çap hazırlığı içindeyim, ona göre konuşuyorum yani. :)

• tamam :)

• başına ip bağla son çözümüm bu kardeşim

0|0
    0|0
  • Kardeşim ilk kez böyle bir şey duyuyorum. Bence burada vakit harcama hemen ürolojiye git.

0|0
    0|0
    • Cinsel organımı göstermem mi gerekiyor illa :(

• Sen bilirsin hayat senin sağlık senin sonuçta ama ileride çok fazla pişman olabilirsin. Geçmiş olsun şimdiden.

• Tamam sağol okul bitsin giderim :)

Şu an falan gidemem hastanede kız arkadaş çoktur şimdi konuşmak gerekir şimdi konuşamam :/

• prostad olabilir. ürüloji uzmanı görmeli başka bir yere gitmene gerek yok

0|0
    0|0
    • okullar kapansın gideyim :)

• bazen wc den cıkarsın hemen giresin gelir bir sey yoktu ama var sanırsın

büyük ihtimal prostad ... geçmiş olsun

• aynen işte bu.

Çişim yok ama var sanıyorum

Yükleniyor...