Eğer aldatılsaydınız ne yapardınız ?

çok sevdiginiz biri sizi aldatsaydı ne yapardınız o anki sinirle katil mi olurdunuz :) yoksa sadece yüzüne tükürüp qeçermiydiniz ?

0|0
29|42

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında kötü şeyler yapmamak gerek.Allaha havale etmek en doğrusu.Herkes şerefiyle kalsın..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• ikisini de yapmazdim. Ayrilirdim.

3|0
    0|0
  • sadece susardım..

konusmaktan daha etkılıdır o durumda susmak.. daha fazla koyar karsı tarafa..

4|2
    1|0
    • umarım bu soruyu yasadıqın ıcın deqıl merak ettıqın ıcın sormussundur..

• temkinli olmak herzaman ıyıdır.. duyqularını bastırmasını bılmezsen.. sonunda patlak verır.. bosluqa dusersın.. sana bol sans.. :)

• tskler :)

• Öyle bir küfür ederim ki yerin 7 kat dibine geçseydimde bunları duymasaydım der o kişi .

3|0
    0|0
  • ciğerini sökerim

2|0
    0|0
  • öldürmek çok ileri tükürmekte çok hafif gel balgam atmakta anlaşalım :D çok igrencim biliyorum ama karsı tarafın yüzüne çok yakısacagını düşünüyorum :D

2|0
    0|0
  • küfür dahi etmezdim

Kuracağım bir kaç cümlem ile gitmem bir olurdu

Bu ona yeter.

Cut.

2|0
    0|0
  • Yüzüne Yeşil Balgam Atardım.

1|1
    0|0
  • onun en samimi arkadaşıyla takılırdım bende

2|0
    0|0
  • aldatıldım 1 aya yakın boyunca kendime gelemedim.İğrenç bişey

1|0
    0|0

• Aldatacak birisiyle zaten işim olmaz. Hareketlerinden belli eder çünkü kendini... Ha anlayamadığımı varsayarsam da bana bu hareketi yapan birisi için sonraki hayatımı mahvedecek kadarda aptal değilim. Sözler en iyi cevap olur...

0|0
    0|0
  • iç organlarını dökerim oracıkta

2|0
    0|0
  • unuturum defolup giderim

2|0
    0|0
  • Tükürüğüme yazık değil mi ya.

2|0
    0|0
  • Gerçeği söyleyeyim öldürürüm direk

2|0
    1|0
  • fururim oni.

1|0
    0|0
  • bende altarım en sıcak resimleir mail atarm

1|0
    0|0
  • Düşününce aklıma pek iyi şeyler gelmiyor. Sanırım hangisini yapayım diye seçmekte zorlanırdım ama hiç bir şekilde yanına bırakmazdım.

0|0
    0|0
  • öle bir şey olsaydı tükürüğümü harcamazdım o kendi yolunu çizmiş boşarım kendime yeni bir hayat kurarım insan öldürmek yetkisi allah tarafından bize verilmemiştir.o hayatı benmi ona verdimki ben geri alayım. o yüzden en iyisi sinirlenmeden sabırla boşanmak.

0|0
    0|0
  • Niye değmicek birisi için katil olayım.. Sessizce hayatımın ve kalbimin her zerresinden çıkarırdım onu...

0|0
    0|0
  • başıma gelseydii... sırasıyla yapılacaklar

1) önce karşı taraftaki oğlanı bulup sorardım benden haberin var mıydı diye ? vardı derse konuşacağı son çenesi olurdu... yoktu derse zaten adamın günahı yok.

2) sonra gelirdim... bu kanı bozuk namussuz a... derdim ki senin parayla fahişelik yapanlardan ne farkın var... benim gözümden onlar kadar bile değerein yok şuan... ama içimde kalmasın diye de okkalı bir tokat atardım...

0|0
    0|0
  • aldattı ...yapacak bir şey yok...çamura taş atarsan üzerine pislik sıçrar...asaletimizi koruduk dimdik durduk...benim birşey yapmama gerek kalmadı çevre gerekeni yaptı zaten

0|0
    0|0
  • Söylenecek söz gümüs ise suküt altindir

Hata yapmis birinin gözlerinin icine bakmak en büyük cezadir ona

0|0
    0|0
  • Ben anladım ama bilmiyor gibi yaptım, çok zor birşey, sordum birkaç gün sonra benden sakladığın birşey var mı diye yok dedi söyledim o zaman, konuştuk falan ayrılmamıştık ama çok can yakan birşey bu.

0|0
    0|0
  • bir şey demezdim, daha da selam bile vermem...

0|0
    0|0
  • Allah layığını versin der arkamı döner sessizce giderdim...

0|0
    0|0
  • bence insanlar birbirlerini aldatmalarına izin vermeliler.

ilişkinin monotonluğundan sıyrılmanın tek yolu bu çünkü.

0|0
    0|0
  • allaha havale

0|0
    0|0
  • sikimde olmaz bir şey olmamış gibi davranı birde bn zikeerrr çekip giderdim

0|0
    0|0
  • bir süre zamana bırakırdım zamanı gelince en yakınıyla aldatırdım

0|0
    0|0
  • Katil matil olmam, onun o şerefsiz ve namussuz kanıyla elimi kirletmem. Anında terkederim!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 29

• "zaten ben de seni aldatıyodum" derdim.

1|0
    0|0
  • beni aldatsa kaybeden o olur zaten

1|0
    0|0
  • bende onu aldatırdımm :)) ve öyle bir söz derdimki yerin dibinee geçerdi D:

1|0
    0|0
  • sakın beni arama der,yannda hattımı kırar verirdim,kalkarken de allah ikinizinde belasını versin der giderdim.sonra eve gelince kimdi neydi diye depresyona girer belayı bulan ben olurdum :D

0|0
    0|0
  • intikaaaam :D

1|0
    0|0
  • bir şey yapmam

1|0
    0|0
  • aldatsın kaybeden kendi olur çokta tın .

1|0
    0|0
  • oğrendıgımde hemen bulundugum mekanı hıcbırsey demeden terkederım.

0|0
    0|0
  • karşısında dururdum.gözlerinin içine bakardım uzun süre.başını önüne eğdiğinde çekip giderdim hiç bişey yapmadan.

0|0
    0|0
  • Seven erkek aldatmaz aklından bile geçirmez.Bak CANIM boswer hani bir söz vardım bilmem bilirmisin ama söliyeyim.Gülmek dostlara en güzel ikram,düşmanlara en büyük Darbedir.! BOŞWER SANA erkek mi yokk dha genceciksin hayatına bak.

1|0
    0|0
    • veya bu kız olabilir sana kız mı yokk allah aşkınaa artık kendimize değer vermenin zamanı gelmedi mii Biz de insanız dimi :((

• ben aldatılmadım ki :) canm skıldı sorck soru bulamdm bunu yazdm bnde :)

• Katil olmazdım zaten değmez de .Sessizce kapıyı kapatır çıkardım.Bir ömür çeker der geçerdim.İşimi öbür tarafta görürdüm .

0|0
    0|0
  • tükürmekmi? tükürüğüme yazık

0|0
    0|0
  • Kanımı yerde komazdımm...

0|0
    0|0
  • Terkederdim...

0|0
    0|0
  • bavulumu toplar giderdim...

0|0
    0|0
  • önce nedenini sorardım sonrada tüm bağlantılarımı koparırdım

0|0
    0|0
  • Hiçbi şey yapmam nedenini bile sormam. Çeker giderim. Bana ulaşmasını da engellerim.

0|0
    0|0
  • asla yuzune bıle bakmazdım bıdaha kufur ederım :D kendı kaybı sonucta ve hemen sogurum zaten ben ..

0|0
    0|0
  • her gün ağlarım benim o yellozdan neyim eksikti

0|0
    0|0
  • bazen susmak en iyi cevaptır..bakışlar anlatır her şeyi..tabı anlayana

0|0
    0|0
  • öyle bir şansı yok.

0|0
    0|0
  • qeCerdimMMm.sss!

0|0
    0|0
  • ayrılırım baska yapcak bisy yok onuda üzen olur elbet :)

0|0
    0|0
  • intihar ederim

: (

0|0
    1|0
  • Kicimi yesin cokta tın

0|0
    0|0
  • çok sevdğm biri tarafından aldatldm ama ne acıki göz yumdum onu kaybetmemk içn:(

0|0
    0|0
  • diceklerimi der iletişimi keserim

0|0
    0|0
  • hayat devam ediyor...

1|0
    0|0
  • Katil olmuyorsunuz ama o duygu sizi süründürüyor.Bir kaç yıl geçti ama hala acısı ve kını yüreğimdedir

2|0
    0|0
    • başına qeldi qaliba bn bazen düşünyrm başıma qelse hc unutamam ya aklmdan cıkmaz en son kafayı yerm

• evet çok derin bir sızı.Aklından çıkmıyor hiç bir zaman

Yükleniyor...