1 set 1 hareketmi yoksa 1 set 1 den fazla hareketmi?

merhaba arkadaşlar ben evde spor yapıyorum 3 haftadır. pazartesi çarşambe cuma pazar günleri yapıyorum 1 gün arayla yapıyorum sizce 1 set 1 hareketmi yoksa 1 set 1 den fazla hareketmi?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• 1 set 1 hareket olabilirmi sence 1 setin icinde o sette kac tekrar yapacaksan onun toplamidir ornegin 1 set icinde 12 tekrar yaparsin 3 sette ayri ayri 12 tekrari yaparsin hareketleri setlere bölmus olursun setlerde kendi icinde ayrilir piramit setler super setler gbi

0|0
    0|0
    • 1ay

pek anlamadım ben şey demek istiyorum yani 1 set sadece şınav mı yoksa şınav mekik vs falan mı?

• 1ay

hangi hareketleri yapiyorsan onlari set set yapacaksan ornegin mekik hareketi icin kendine 3 set olusturursun ve yapabildigin tekrari yaparsin sinavdada ayri sekilde 3 set olusturursun tekrarlari yaparsin ama bu iki hareket yetersiz bir spor salonuna yazil bence

En İyi Erkek Görüşü

• 1 set ile spor olmaz. kendine adam akilli bir program bul internetten yapilislarini izle ona göre yap. Belli ki spor yapma konusunda hic bilgili degilsin 1 set 1 hareket ile hic bisi olmucagini bilmedigine gore. Tonla site var evde spor yapmayi anlatan bir arativer kendin için uygun olduğunu dusundugunu yaparsin aralarindan birini secip. mumkunse kesinlikle spor salonuna yazil yanlis yapilan sporun hic bir faydasi olmucgi gibi zarari olur

0|0
    0|0
    • 1ay

hayır anlamadınız beni ben 6 set hareketine göre 20-50 tekrar yapıyorum benim sorum hareketleri set set mi yapayım yoksa 1 set içinde birden fazla hareketmi yapayım sorumu kimse anlamamış

• 1ay

Kardes mantigin yanlis o yüzden kimsenin anlamamasi normal. 1 setten kastin senin istasyon calismasi anladigim kadariyla. eger oyle sorsaydin daha anlasilir olur. Programa gore degisir eger interval calismak istiyorsan hareketleri sure tutarak arka arkaya yaparsin bitirdiginde 1 set olarak sayarsin sonra bastan baslayip devam edersin ama sana tavsiyem hareketleri kafana gore siralayip bunlari yapayim deme. Yotubeda turkce kanallar da var. Agirsaglam ege fitness gibi kanallari takip edebilirsin

• 1ay

tamam teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• 1 set 1'den çok tabiki tek hareket olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...