Ask'ın en zor sorularından biri.

Askın gercekten yası, Boyu, maddıyatı var mı sızce ? Ornegın bı erkek kendınden 3 yas buyuk bırını severse ne olur ?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• ne olacak ya severse sever mesela ben 22 yasındayım sen ondokuz bn seninle aynı beyine sahibim sonucta gencim senin gibi eğlenedebiliyorum güledebiliyrm yani ne var ki bunda

0|1
    0|0
    • Su an aynı durumdayım. Senın mantıgına sahıp bırıyle.

• Cevap ıcın tesekkurler. :)

• önmli degil senden küçük olup seni mutsz edeceğine senden büyük olup seni idare edebilsin yas değil gençlik önmlişu anyas kac olursa olsun ikinizin genel adıda genç ha sevgilin 40 yasında 35 yasında olsa orta yaslı sen genç olurdun o zaman sorun olabiliirdii ama şuan ikinizde genç kategorisindensiniz mutluluklar

Kızlar Ne Diyor 11

• yaş yok

.

0|0
    0|0
  • link :)

Kendinden büyük olması senin için sıkıntı yaratabilir ama seviyorsan üstesinden gelirsiniz..

0|1
    0|0
  • kesinlikle bir engeli yok sevebilir.

0|1
    0|0
  • ben bir yaş büyüğüm.şuana kadar ki en uzun ilişkim oldu.hep benden büyüklerle sevgili oldumda ne oldu?hiçbirşey.kadınlar daha olgundur.kavga birşey olunca daha mantıklı davranıp ortalığı yatıştırır.10-15 yaştan bahsetmıyorum.öyle 3-5 fasa fiso.

0|0
    0|0
  • Sıkıntısı olurmu bilmiyorum fakat erkeğin bayandan büyük olması daha iyidir, çünkü bayanlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşır bu sebepten dolayı bayanın büyük erkeğin küçük olması sürekli tartışmalara neden olur, erkek mantıklı düşünemez geç olgunlaştıkları için.

0|0
    0|0
  • aşkın yaşı boyu herhangi bir maddiyatı kesinlikle yoktur 3 yaş da çok fazla bir fark değildir ama bence erkek kadından büyük olmalı

0|0
    0|0
  • İnsanların kişiliğine,ilişkinin gerçekliğine kalmış diyorum ben.. İnsan olmazı oldurur isterse :)

0|0
    0|0
  • 3 yaş çok abartılacak bir yaş değildir.yaşanmışlıklar arada ki yılları öyle bir siliyor ki.aşk varsa,gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • yaşı yok geçen burda birisinin 3 yaşındaki kardeşi sevdiği kızı dövüyodu n'oldu ona :D

0|1
    0|0
  • Her bir şeycik olur ama kadın erkekten büyük olmazz,gerisi önemli değil:)

0|0
    0|0
    • Sevgılım benden 2 yas buyuk. Evet sorun cok ama ask herseyı ortuyor sımdılık. Ilerısını bılemıyorum

• bence yok.çevre baskı kırmaya çalışır ama kendi içinde sorun yoksa kimse bişey yapamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yengem dayımdan 2 yaş büyük. O kadar iyi anlaşıyorlarki yıllardır şaşırıp kalırsın :) Kankamın evleneceği kişi kendinden 4 yaş büyük. Kankam 22 yaşında sevgilisi 26 yaşında. Nasipse bu kışın sonunda evlenecekler.

Aslında şöyle bir şey var. Zaman ve yıllar geçtikten bayanlar erkeklerden daha çabuk vücut olarak çöküyor. Güzelliğe önem veren insanlar için bu geçerli değildir belki de tercih meselesidir bilemem. Farklı bir bakış açısından baktığın zaman da seven insan gerçekten sevebiliyor.

0|0
    0|0
  • Yok. Fakat kadınların erkeklerden belli beklentileri vardır. Kendilerini güvende hissetmek isterler. Kendilerinden küçük erkeklerin de genelde bunu sağlamada yetersiz olacağını düşünürler. Durum biraz budur yani.

0|1
    0|0
  • oluyor arkadaşım bir heves gibi kaçıyor 22 yaşında bir erkek 30 yaşında bir bayana aşık olduğu zman bayan tarafından gönlü olsa bile onay olmuyor .

0|0
    0|0
    • İnsanlara nasıl anlatırım korkusuyla yasamak ıste. Oyle yasamıyorum desende oyle yasamak.Icten ıce kendını kemırmek. Cok dolduruyor bunlar kafamı.

• Bence boyle dusunme. Kız arkadasım benden etkılenmeden oncede bana ''Bro'' derdi. Yada ne bıleyım sen benım kardesım gıbısın vs. Sonra o bana teklıf ettı. Konusmalar herseyı cozuyor. Sadece konusmalarınla etkılemelı ben kendı yasıtlarım gıbı degılım demeyı bılmelısın. benım problemım artık 2. asama bırlıktelıkle ılgılı ıste.

• hacım kız benimle bağlantıyı kesti ben biraz daha yaklaştım buna söz verip aradı arıycm dedi aramadı bak ben zorlamadımda ardından 3 ay sonra ben aradım açmadı geride dönmedi.. sonra facete 23 gün sonra gördüm yazdım dedim neden böyle yapıyorsun diyee yalan söyledi..

bende çok güzel bir mesaj yazdım faceten çıkardım ondan sonrada geride dönmedi...

• Sınıfımda bir kız var yaşı 22 erkek arkadaşı 32 yaşında ve yakında evlenecekler..Yüzlerce tepki aldı kız..Ama dinleyen yok..Sevdikten sonra önemi yok,Onun,bunun,şunun.

0|0
    0|0
  • Aşkın yaşı olmaz.

önemli olan mutluluk ve anlaşmaktır.

Kız büyük olursa zengin olursun hem :D :D

1|0
    0|0
  • Erkeğin ya da kadının büyük olması bi'şeyi değiştirmez.

Sadece iki tarafında karşılıklı güvene, sevgiye ve anlayışa sahip olması lazım. :)

0|0
    0|0
  • 2 gonul bir olursa samanlıkta çocuk yapılır

0|0
    0|0
  • benm sevgilim benden 4 yaş büyük ve çılgın gibi seviyoruz bir birimizi ! hatta boyuda 7sm büyük

0|0
    0|0
  • aşkın yaşı boyu maddiyatı yoktur sevgili olmayı aşk sananlara göre engeller düşünceler olur aşk olduğu zaman hiçbirşeye takılmazsın

0|0
    0|0
  • çok normal sevebilir

0|0
    0|0
  • Bence boy sıkıntı olur kadın uzunsa ama yaş olmaz sevgi sağlamsa

0|0
    0|0
    • Yas farkı 3

Boy farkı 10 cm

Unılerın arası 200 km

Ve Hala cıkıyoruz. Ben zorlanıyorum ama onda tık yok. Kasıyorum.

• kız seni seviyosa ve bıkmıyosa helal olsun sık dişini kardeşim sabrın sonu selamet. Bi de arayı soğutma ayda 1 falan görüşün

• hiç bir önemi yok sevdikten sonra sadece TEFERRUAT dır

0|0
    0|0
  • Gerçek aşksa,derinden seviyorsa araya hiçbir şey giremez

0|0
    0|0
  • bu tip şeyler bence aşkta tamamen teferruat

0|0
    0|0
Yükleniyor...