Netbook önerisi olan var mı ?

Arkadaşlar ben hafif,kolayca yanımda taşıyabileceğim,genelde oyun oynamak için değil de internete girip,dizi film izlemek için bir netbook arıyorum autocad gibi programları da yüklemem gerekecek onları da kaldırırsa iyi olur önerileriniz varsa bekliyorum.

Güncellemeler:
netbook yazmışım yanlışlıkla ya notebook yazacaktım

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadarlık bir şey bakıyorsun ve ne için kullanacaksın?

0|0
    0|0
    • 2000 e kadar çıkabilirim en fazla 2500 internete girmek için kullanıcam ama autocad photoshop falan da yüklemem de lazım okul işleri için yani.

• özelden soru sorabilir miyim acaba

Erkekler Ne Diyor 5

• netbooklarda sanırım autocad zorluyor biraz ultrabook bak bence

0|0
    0|0
  • Onun yerine Ultrabook al , netbookta autocad falan kaldirmaz sisteme gore al ultrarbook isini gorur.

0|0
    0|0
  • net book alma onun yerine tabletlerden al daha mantıklı.bendenden sana kesinlikle siddetle tablet diye tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • o tür programlar netbook için ağır kaçar. Atom işlemciyle bir süre sonra tıkanırsın. Notebook al alacaksan.

0|0
    0|0
    • netbook yazmışım ya notebook yazacaktım

• tamam teşekkürler işime yaramaz o zaman

• rica ederim.

• fiyat aralığı nedir ?

autocad için ekran kartı olmalı mutlaka ! işlemci hızlı olmalı

0|0
    0|0
    • en fazla 2500

• teşekkürler ekran kartına bakacağım dell kullanan arkadaşlarım var ama hepsi hafif olmadığından şikayetçi toshibanın ağırlığını bilmiyorum ama bakacağım.

• dell servis garantisi harika evine gelip tamir ediyor

Kızlar Ne Diyor 2

• bende acer netbook var rahat. link örnek olarak bakabilirsin. hem fiyatları uygun hemde güçlü.

0|0
    0|0
  • paran var ise bunu al derim :) link

0|0
    0|0
Yükleniyor...