Nasıl zengin olucaz :) :) :) :)

Hepimiz zengin olmak istemişizdir belki bir çoğumuz başarılı olmuş bir çoğumuz başarısız olmuştur . Bende artık sıfırdan başlamayı düşünüyorum . Bana akıl verin . Millete bakıyorum altlarında araba son model . Yanlarında en güzel bayanlar . Cepte dolusu para ve karizmatik giyinim . Böyle olmak için ne yapıcaz ya adamlar öyle arabayla geziyo sabah 8 den akşam 5e kadar çalışan tipler değil . Baba parası demeyin . Ne peki bunlar ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ticaret yapmadan birşey sahibi olamazsın ayrıca fazla takılma ya altında son model araba olanları düşünüpte herkesin altında son model araba olsa onunda bir kıymeti kalmazdı :D sağlığım yerinde olsun ben başka birşey istemiyorum olacağı varsa zaten olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yeraltı dünyasına in en kolay yoldan zengin ol .

0|2
    0|0
  • para ok gibi,sevgi yok gibi...para bazen insanlıktan çıkarır...doyumsuzlaştırır.benliğini unutturur,saygıyı bile..

0|0
    0|0
  • hayaliyle yaşamak zengin olmaktan daha güzel :)))

0|0
    0|0
  • bakkal açarak. bütün bakkaldaki, fırınlardaki ekmekleri topla sen sat.

0|0
    0|0
  • Ethnikiyi patlatalim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• borsa oyna bu gün başlardan 5-6 seneye çözer 10 seneyede para kazanırsın :D

0|1
    0|1
    • Adamı toptan batırıp tarihe gömmek istiyorsun sanırım :))

• adamsın abi :D

• yok be nedne batsın işte 5-6 yıl öğrencek dahada öğrenemiyorsa gitsin bir tarla çevirip süpürge sapı yetiştirsin :D

• bende öyle düşünüyorum bzn ne iş yapabilirim para kazanılacak bir iş varmıdır acaba diyrm ama bir kaç zengin adama srdm nerden geldi dedim böyle bu iş falan adam risk alıcan dedi ve zengin adamların %75 i hepsi eski paralardan büyüdü falan dedi bana yani anlıyacağın bugünden sonra böyle zzengin olman brz imkansız.ancak risk alırsan oda biraz zor hayatına mal olabilir yani allaha şükret :)

0|0
    0|0
    • Risk almak derken nasıl yani .

• yani bir kredi alıcan bir bankadan koyucan hepsini bir işe öyle yavaş yavaş büyüyicen.tabi fazlasıyla risk almalısın mesela cevrendekiler 50bin mi koyuyo o işe sen 150bin koyucan

• Gereksiz ve saçma bir amaç Ne olacak zengin olunca? İstediğin bir kaç eşyayı almaktan öteye gidemeyeceksin... İnsanların sana karşı olan tavırları sahte bir biçimde değişecek? Hem olayın dini boyutuna bakarsak ''İlmi isteyene Zenginliği istediğime veririm'' hatırlatmak istedim ;)

0|1
    0|0
    • Belki haklısın bazı şeyleri aldıktan sonra yine aynı hayat . Sahte ilgi , alaka .

• karttan para çek komisyon kes tefecilik yap :D allah vermedikten sonra kendini yırtsanda boş hakkına böylesi hayırlıymış napıcaksın herşeyin hayırlısı olsun

0|1
    0|0
  • nerden katılıyorsun yarısmaya

bir varoş bir fesat kokusu aldım:)

0|0
    0|0

• ben sadece kimseye muhtaç olmamayı istedim.

0|0
    0|0
  • şu erkek keranesi açılsada iş başı yapsak artık:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...