Beşiktaş Gomez'in Peşini Neden Bırakmıyor? Bıraksın Adam Topunu Oynasın Wolsburg'ta. Amaç Nedir?

eften püften şeylerle gündemi meşgul edip neden böyle yapıyor beşiktaş yönetimi?
beşiktaş Gomez'in peşini neden bırakmıyor? Bıraksın adam topunu oynasın Wolsburg'ta. Amaç Nedir?

link

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalık

0|0
    0|0
    • 1ay

bencede kabak tadı verdi artık bunu kimse görmüyor mu anlamadım

Kızlar Ne Diyor 1

• Biz bıraktıkta o top oynamayı unutu onu neyapcaz😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne alakası var? Gomez konusunda fiyat konusunda bir haklarının gaspedilip edilmediği konusunda bildirimde bulunuyorlar.

Ben şahsen Gomez'in Wolfsburg'a 1 milyona gitmiş olduğuna pek ihtimal vermiyorum. Adam geçen sezon 28 gol attı doğru düzgün Avrupa maçı oynamadan.

0|1
    0|0
    • 1ay

her şey usule uygun görünüyor senin kanılarına göre olmaz ki bu iş
      sank itaraftar kandırılıyor gibi böyle şeylerle bu işin sonucunda bir şey çıkmaz bence

• 1ay

Adamlar da zaten 'Bizi kandırdılar' demiyorlar. KAP'a bildirimde bulunuyorlar. Oranın adı ne? Kamuoyu Aydınlatma Platformu. Son zamanlarda çok fazla lakırdı dönüyor Gomez konusunda. Adamlar cevap vermişler.

• 1ay

doğru cevap vermişler bildirimde bulunmuşlar haklısın o konuda

• Gomez konusu benide baydı artık :)

0|0
    0|0
  • Bonservis peşindelr

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçe'li olarak söylüyorum ki, hiçbir futbolcu Beşiktaş'tan büyük olamaz. Gomezi gomez yapan Beşiktaş'tı gitti kendi kaybetti. Yabancı bir futbolcuya karşı kim olursa olsun ülkemizin kulüplerini sahiplenelim gençler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...