Kapat

Liverpool neden her sene bu zamanlarda resmi twitter sayfasında 8-0' ı kutluyor?

Liverpool neden her sene bu zamanlarda resmi twitter sayfasında 8-0' ı kutluyor?

• Tarihi bir galibiyet elde ettiler kutlamaları normal. Kendi bilecekleri iştir.
    0%(0)55%(11)Oy Ver69%(11)
  • Ayıp ediyor. İyi ki beşiktaşı 8-0 yenmişler. Her sene her sene nedir bu görgüsüzlük. :D
    100%(4)45%(9)Oy Ver31%(5)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yorumlarınızı saygı ve hoşgörü çercevesinde belirtin
Liverpool beşiktaş maçı özeti https://www.youtube.com/watch?v=FmZEqrcUVls

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin yerini bilmesi gerektiğini düşünüyor onlar da herhalde, güzel paylaşım :D

0|1
    0|2
    • bilecek tabi herkes yerini doğru diyorsun

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Onu bilmem de senin bu soruyu sorman Beşiktaş in sampiyonlar ligin de 4 maçta kaybetmemesinin sonucudur. Bu şekilde mutlu olunmaz ama :)
    Ayrıca sampiyonlar liginde 0 puan çekmek ve gelenden geçenden 4 yiyerek 19 golle sampiyonlar ligi rekoru kırmak ve milli takimin ingilizlerden 8 yemesinden de bu kadar zevk aliyor musun merak ettim

0|1
    0|1
    • belki bilmiyor olabilirsin ama liverpool gerçektende bu zamanlarda resmi twitter sayfasında bu paylaşımını hep yapar bu benim uydurmam falan değil yani

• biz burda sormasak bile bu bir gerçek istiyorsunuz ki aman sorulmasın hemen şikayetlersoru kaldırmalar falan kafayı kuma gömmekle gerçekten kaçınılmaz niye kızıyorsunuz ki siz bile 4 4 4 yazyorsunuz yazmadın mı sen hiç mesela soru bu, soru soranı niye eleştiriyorsun eleştiri yapacaksan o maça çıkan oyuncuları eleştirin ayrıca milli takım ayrı onu karıştırma

• Hala lafı çevirip cevap vermiyorsun. Fbnin 0 puan çekmesi , Benfica dan 7 yemesi , Gs nin 55 bin kendi seyircisi önünde 6 yemesi , toplamda 19 golle rekor kırması , milli takimin 8 yemesi hosuna gitmiş miydi. Zor soru değil bak

• Kendi bilecekleri iş :)

0|0
    0|2
  • Rekor onların elinde :D

0|2
    0|1
    • olumsuz bir rekor 8-0 sekiz sıfır :)

• o maçı hatırlamak bile istemiyorum Beşiktaşımın

0|2
    0|2
  • Kendi sahanda 6 ye sonra herkesten 4 ye ondan sonra 8 de ahahaha

0|2
    0|2
    • ben demiyorum liverpool niye her sene resmi twitter sayfasında kutluyor diye soruyorum

• G4l4t4s4r4y a sormak lazım bro

• 8 gol de yenir mi be arkadaş :/

• Tarihi bir galibiyet elde ettiler kutlamaları normal. Kendi bilecekleri iştir.
    Kime ne hem

0|2
    0|2
  • Bence galatasaray da evinde realin 6 atmasını kutlamalı

0|2
    0|2
    • sen soruyu mu anlamadın acaba

• Anladım canım kendi sahanda 6 yersen kutlama yapacaksın

Yükleniyor...