Avrupada Beşiktaşın Yenilmesini Kim Niye Istesin?

Galatasaray Şampiyonlar liginde oynarken Olimpiyat stadinda Real Madrid, Schalke bayrakları açan görüntüler vardı ama şu anda gördüğünüz gibi TT Arenada Napoli ya da Benfica bayrağı açanlar yok.
Kıskançlıkmı desen Real Madrid ve Juventusun olduğu gruptan çıkan bir takımın taraftarı herhalde Benfica ve Napoliden alınan puanları kıskanmaz.
Hala anlamıyorum kimse Beşiktaşın yenilmesino istemiyor nerden çikartiyosunuz böyle şeyleri?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl ki Real bayrakları açan varsa zamanida chelsea panathinaikos hatta israil bayrakları asan fb ve gslilerde oldu. Bu tip davranışları tüm camiaya mal etmek yanlış
    Sen kıskanmamış olabilirsin ama Napoli nin Beşiktaş i hezimete uğramasını bekleyen bir çok insan sinirden köpürdu. Sosyal medyada bile örnekleri mevcut

0|0
    0|3
    • 1ay

Yakın tarihte Galatasaray ın böyle davranışları yok artık aştılar bunları sadece meşale atiyor artik Gs taraftari. Ben yenilmesini istemem Beşiktaşın ama her puan aldıktan sonra aaaa noldu bak yendik uzuldunuz bile demeleri saçms geliyor artik

• 1ay

Gs yendikten sonra rakibe. oyduk mu diyenlerin sayisi da az değildi. Yani demek istediğim her takımda boyle insanlar var bol sayıda

cf.kizlarsoruyor.com/.../...-8ea6-973766e0f8fc.jpg

En İyi Kız Görüşü

• SİYAHHH BEYAZZZ ŞAMPİYOONN ŞAMPİYOOONN BEŞİKTAŞŞŞ

0|0
    0|1
    • 1ay

Ne alaka onuda anlasaydık keşke.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle haklısın aşabilsek artık böyle şeyleri.

0|0
    1|0
  • herkesi kendileri gibi saniyorlar işte
    TEK AşK
    GALATASARAY * * * *

0|1
    0|0
  • Keşke bu soruyu gizli sormasaydın. Yakışmadı korkusuz bir kartala.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne Kartali ya ben Galatasaray liyim

• 1ay

Pardon soruyu yanlış okumuşum. O zaman böyle olması gayet normal. Yanlış bilgilerle soru sorman ancak renkli bir taraftara yakışırdı.

• 1ay

Yanlis bilgi?

• Yalan yok ben bjknin kazanmasını istemiyordum

1|0
    0|0
  • ne demek istediği pek anlaşılmadı açıklama kısmın, kimse beşiktaşı avrupada oynuyor diyedesteklemek zorunda değil ayrıca bu nasıl bir saçmalıktır konuştugunuz

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...