Vodafone Arena mı? İnönü mü?

Bilet fiyatları çok pahalı olduğu için vodafone arenada inönü ruhu yok. Sizce bilet fiyatları düşer mi? Çarşı geri dönecek mi? İnönü ruhu geri gelecek mi?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Inonu. bilet fiyatlari dusmez inonu ruhu da geri gelmez

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dun Napoli macini internetten izlerken dikkat ettim de, teknoloji, costuran muzikler, eglence, samata vs falan yaramamis Besiktas taraftarina. Besiktas'i, taraftar yapisiyla (ki gitgide daha kucuk burjuva bir kitleye donusuyor), stadiyla, butcesiyle vs dunya standartlarina yaklastirdilar ama ruhunu kaybetmis sanki. Keyifsiz bir atmosfer var gibi gorunuyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

Sence düzelir mi atmosfer.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Çarşının geri gelmesi için Hükümet yalayıcı Fikret Orman'ın takımı bırakması lazım. Malum kendisi Rıza Sarraf'ın kankası. Hükümete toz kondurmayan temiz yüzlü fakat karanlık bir adamdır. Çarşıyı savunan tek bir cümlesi yoktur. Rte ne düşünüyorsa çarşı hakkında oda aynısını düşünüyor. Bu yüzden stat var ama ruh yok. O gidene kadar olmayacakta.

0|1
    0|0
    • 1ay

Doğru söylüyosun. Takımı iyi günlere getirse de taraftarı bitirdi malesef fikret orman

• Napoli teknik direktörü dünkü atmosferi cehennem gibiydi diyerek açıkladı. İnonuyle kıyaslamayın çok farklı iki stad. Tribün eski günlerine geri donuyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Bende gördüm onu ama kombineli taraftarlar bağırmıyor ve benim gibi öğrencilerin stada giremiyor fiyatlardan dolayı. İnönü çok farklıydı

• 1ay

Avrupa ve derbi maçlarda düşmez , anadolu ve Türkiye kupası maçlarında düşer ama

• 1ay

Tamam teşekkürler aydınlattın.

• Çok zor dostum.

0|0
    0|0
  • Şükrü Saraçoğlu 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...