Beşiktaş'ın yenilmesi için pusuda bekleyenler ne oldu neredesiniz?

Talisca, Caner, Tosic, Necip, Aras sakat, Oğuzhan, Gökhan Gönül, Gökhan İnler, Atiba tam iyileşmemiş haftasonu Juventus'u deplasmanda olmasına rağmen futboluyla ezmiş Napoli geliyor ama bizim ülkemizin insanı Beşiktaş yenilsin istiyor. Destek veren diğer takım taraftarına lafım yok ama burada soru bile açıldı Beşiktaş'ın havasını alsınlar diye. Bu puanlar size gelsin. Real Madrid ile birlikte bu sezon YENİLMEYEN takım Beşiktaş.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş benim diğer yarım. Yarım da Galatasaray... Yalnız BJK ruhu farklıdır. Hiçbir zaman antipatik gelmemiştir bana. Yani seviniyorum bu hallerine.

0|0
    0|0
    • 1ay

Eyv ben de çok Galatasaray avrupa oynadığında sevinmişimdir. Bu ülkenin takımı yurtdışında oynuyorsa herkes onun için kenetlenmeli

• 1ay

Katılıyorum. Beşiktaşı da geçen sezondan beri yükselişte görmek mutlu ediyor. Büyük takım imajına uymaya başladı.

En İyi Erkek Görüşü

• Destek verenler olduğu gibi yenilmemizi hatta fark yemenizi bekleyenler vardı. Onlara büyük hayal kırıklığı uğratan Beşiktaş a ve destek veren kişilere teşekkürü borç bilirim

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Grubunuz uefa avrupa ligi grubu ve napoli grupdan cikarsa en. fazla ceyrek. final benfica da en fazla ceyrek final. gorur. su gruba. sampiyonlar ligi grubu mu diyorsun dogru. yoldasiniz gelip sahanizda kicinizdan kan. aldik elimizden. herzmanki. balinizdan kurtldunuz zaten bu bjk de ve taraftarinda hep eziklik hissi assalik. kompleksi var nedeni galatasaray ve fbnin gerisinde kalmasi. her yonden... insallah. cikamazziniz dicemde cikmasinizi. ve. karsiniza madrid ya da barca gelsin bunu bekliyorum ozman keyifle. izlicem sizi

0|2
    0|2
    • 1ay

Andelecht daha iyi takım di mi? Onun olduğu gruptan 1 puanla sonunca olarak -15 averajla tamamlamıştınız 2 sene önce hatırladın mı? Real madrid Barça gelsin diyorsun unuttun herhalde gelenin geçenin 6 veya 4 attığı seneyi. Geçen sene 31 puan fark çok acıtmış belli. Haftada 1 maç yapıyorsunuz ona rağmen sizin önünüzdeyiz ligte çok konuşma bence sen ağlarsın sonra böyle her hafta

• 1ay

Grupta*

• 1ay

Hajsgssksgakahao tamam sen haklsin avrupada en basarili takim turkiyenjn en buyugu siz. d

• Fabri
    Adriano
    Dusko Tosic Çıkan Oyuncu24'
    Marcelo
    Andreas Beck
    Rhodolfo
    Ricardo Quaresma Gol
    Atiba Hutchinson
    Tolgay Arslan
    Gökhan İnler
    Vincent Aboubakar

Kadroya bakıyoruz. Türk Milli takımında oynama potansiyeli olan tek isim Tolgay. Gökhan İsviçre milli takımında zaten bizden sayılmaz. 11 oyuncunun 10 tanesi farklı ülkelerin farklı milli takımların mücadelesinde yer alan oyuncular. Bu durumda milli duygum kabarmıyor açık konuşayım.

0|1
    0|1
    • 1ay

Hangi takımda adam gibi milli takım oyuncusu var? Gs Tolga Hakan Balta. Fb Mehmet Topal Volkan Şen. Bizde de Tolgay Oğuzhan abartacak ne var yani. Bu modern futbolun gereği. O adam senin bayrağını taşıyor formasında bu yetmiyor mu?

• 1ay

Ben gs ve fb yi ayırt etmedim hepsi için aynı şeyleri düşünüyorum. O zaman sizin bu mantıkla, hangisi daha önce milli olmamışsa milli takıma alıp oynatalım gocunmazsınız belli yani. Sonra milli bayrak dalgalanıyor falan cart curt konuşursunuz. Türklük nerde pardon? Yabancı sınırı serbest kaldı takımlar leş gibi oldu. Hafta sonu adana-gs maçındaki yabancıları daha önce bir yerden duymuşluğunuz var mı? hepsi 2. 3. lig oyuncusu? Takımın ismi adana forveti roni. Bırakın bu yabancı sevdalığını. Eskisi gibi olmalı yabancı sınırı. Şampiyonlar ligine de gelmeli bu kısıtlama. Herkes kendi ülkesinden en az 5 oyuncu oynatmalı kesinlikle.

• İçimden keşke talisca buu maci da oyanyip sakatlansaydi dedim 😄bjk yenebilirdi. Bjkli değilim

0|1
    0|0
    • 1ay

Yenebilirdik işte ama çok ters zaman geldi. Takımda önemli eksikler vardı. Sadece Oğuzhan bile 90 dakika oynayabilecek seviyede olsaydı çok farklı olurdu şu maç ama nasip 1 puan da iyidir

• 1ay

Aynen öyle

• Bir Fb li olarak Beşiktaşın yenmesini dilerdim. Bu yıl umutluyuz Beşiktaştan

0|1
    0|0
    • 1ay

Eyv inş siz de gruplardan çıkar yolunuza devam edersiniz. United maçında başarılar.

• 1ay

Fb'de umut yok bu yıl, ama yine de sağol

Yükleniyor...