Mesut özil ve İlkay Gündoğan Türk milli takımını seçselerdi bukadar iyi olurlarmıydı?

Dün gece Barcelona maçında 2 gol atan ve müthiş bir performans yakalayan ilkay

Mesut özil ve İlkay Gündoğan Türk milli takımını seçselerdi bukadar iyi olurlarmıydı?

Ve arsenalde adeta yıldız olan her maç muhteşem goller atan mesut

Türk milli takımını seçselerdi bukadar performanslı oynayabilirlermiydi ne diyorsunuz?

• Evet
    62% (5)32% (6)41% (11)Oy Ver
  • Hayır
    38% (3)68% (13)59% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Milli takımı seçselerde yine iyi olurlardı sonuçta yurtdışında oynuyorlar yine milli takım çalışmaları sürekli olan bir şey değil ki sadece bizim takım fok iyi olmadığı için kendilerini cok fazla gösteremeyebilirlrrdi milli takımda

0|0
    0|0
    • 1ay

hakan çalhanoglu falan düşüşte hep bence cok etkili olmazdı

• 1ay

Arsenal da oynaması onu iyi yapan bence milli takımla alakası olmadığı düşübüyorum etkisi var mıdur vardır ama cok değildir

En İyi Erkek Görüşü

• İyi kaliteli oyuncular olurlardı ama tam anlamıyla şuanki gibi olmayabilirlerdi belki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• pembe formalar çok güzelmiş

0|0
    0|0
  • olmazlardi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim ülkemin Milli takımını seçmemiş bir futbolcu bana ne onlardan. Müller neyse gözümde odur ikisi de. Buna rağmen Mesut ve İlkay'ı bağrına basanları anlamıyorum. Adam seni istemyior sen adamı göklere çıkartıyorsun. Soruna gelince de pardon da Arda Barcelona'da oynuyor ikisinden de iyi bir takımda.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • hayir fatih parator olduğu sürece milli takimdan başarı hayal.

0|0
    0|0
  • Türk milli takımını seçenler hep düşüşte hamit nuri halil hakan

0|0
    0|0
  • Olamazlardı galiba.

0|0
    0|0
Yükleniyor...