#Fenerbahçe üzerinde yine mi oyunlar oynanıyor?

#Fenerbahçe üzerinde yine mi oyunlar oynanıyor?
Avrupa kupalarında, maça gün kala hakem mi değişirmiş ya hu !!!
Sizce de bu işin altından "pis kokular" gelmiyor mu?
Siz de, bu işin altında bir oyun olduğunu düşünüyor musunuz?

Manchester United 'la berabere kalsak, grup birincisi çıkacağız. Buna dikkat edin LÜTFEN!

💛💙💙💛

• Evet, oynanıyor.
    50% (2)47% (8)48% (10)Oy Ver
  • Hayır, oynanmıyor.
    50% (2)53% (9)52% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Oynandı, oynanır mı?
    Bilemeyiz net biçimde ama bir ihtimal anlaşılır zaten maçta bu şimdi Beşiktaş maçında gelen hakem gerçekten çok başarılıydı adamı tek maç izledim ve böyle bir hakem görmediğimi de belirttim zaten 0 hata ile maç bitirmek.
    Hata yapabilirsin de en son o Rus gibi bir takım yakılmamalı boş yere eletmemek gerek. Beşiktaşa böyle bir şey yapılmadı son maçta kasıt yoktu belkide yenileceğini düşünmüşlerdir kendi çaplarında.
    Gerçekten Türklere kasıtları var mı?
    Vardı hala var mı bilemiyoruz.
    Bu arada Futbol teröristlerine sesleniyorum bin bir türlü belanızı verir umarım Allah. Hem saygı yok, hem şeref yok, hem Allah, kitap yok. Türk olmasına rağmen kendi takımı hariç her takımın yenilmesini ister.
    Ki umarım tüm Türk takımları başarılı olur başta Fenerbahçe ve Beşiktaş daha iddialı olduğu için onların çıkması kesinleşirse iyi olur.
    Konya'nın pek şansı yok bence ama Osmanlı zorlarsa istediği oyunu sergilerse çıkabilir belkide gruptan.
    Ki temennimiz şu ki hakemlerin net kasıtlarından özellikle bizim düşman olarak gördüğümüz ülkelerin hakemlerinden canımız yanmaz umarım.
    Alman hakem, Sırp hakemle değiştirilmiş neden bilmiyorum fakat şu anlık düşüncem kasıt yoktur yönünde. Zaten kasıt olursa gruptan çıkınca başlar kasıtlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet oynanıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Maç oynanmadan ve hakemin yönetimini görmeden yinede böyle şeyler şu aşamada demeyilim bence ama yinede şunuda söylemek gerekir maça günler kala, saatler kala bu hakem değişikliği kabul edilebilebilir bir sebep yoksa ki bunuda kamuoyuyla paylaşmadılar şu aşamada, böyle bir değişikliğin nedenini, neden ihtiyaç duyuldugunu kamuoyuna bilgilendirme yapmadılar ya da bir açıklama yaptılarsada ben duymadım. inşallah terso bir şey olmaz, avrupa maçlarında kötü yönetim sergileyen hakemlere ya gruptan çıkma aşamalarında ya da üst tura çıkma maçlarında denk gelebilyoruz. Hayırlısı bakalım...

1|0
    0|1
    • 1ay

Bence daha başlamaz bir kasıt varsa bile.
      Gruptan çıktığımızda başlayacaktır bu arada ne çok Fenerbahçe düşmanı varmış şu Galatasaraylılardan hepsi nedense tüm takımları desteklerim avrupa da ama suç işleyenleri de polise bildirmessem rahat uyuyamıyorum vallahi. Neymiş Fetö takımıymış :D
      Fenerbahçe'nin başını yakan Fetö. Hükümete en yakın olan takım yönetimi Fenerbahçe.

• Manchester United 'la berabere kalsanız grup birincisimi olacaksınız? Senin puan durumundan haberin yok sanırım gruptaki? Feyenord deplasmanı var daha Zorya'yı burda yenecekmisiniz oda belli değil? Hakemlik birşey yok şuanda daha maç başlamadan yapmayın bunu Türkiye'de 2 haftadır hakem hataları lehinize ortada ordada öylemi olsun istiyorsunuz? Çıkın istekli coşkulu futbol oynayarak ülkeyi temsil edin kazanır kaybeder berabere kalır futbol bu hakemin değişmesininde vardır bir sebebi.

0|0
    0|0
  • hep ırkçı hakemler denk geliyor bize ya.

1|1
    0|0
  • evet oynanıyor.. zaten bir fenerin üzerinde oyun oynuyorlar

1|1
    1|0
  • Sanki bizi yeneceksiniz diğer hakemle :D

0|1
    1|2
    • 1ay

Düzgünce soracağım sana vatan hainimisin dostum sen, Ben tüm Türk takımlarını korur kollarım avrupa da her daim ve senin dediğine bak MU taraftarımı oldun sen şimdi?

• 1ay

Hakem de kurtaramadı ya geçmiş olsun dostum.
      Kırmızı şeytanlar pabucunu ters giydi.

• 1ay

@My0neS öyle oldu

• Ne yani hakem değiştirilmese Manu'yu yeneceksiniz sanki :D

0|0
    0|0
  • daha 2 tane maç var berabere kalsa grup 1. si çıkacakmış nasıl vardın bu kanıya

0|0
    0|0
  • Oynansa ne olacak oynan masa ne olacak adamlar hiç kasmadan 4 attılar sanki yeneceğiz

0|0
    0|0
  • hee siz o kadar büyüksünüz ki ingiliz federasyonu bile uefayı baskı altına almış sizin gibi ilk maçta 4 çektikleri takımı yenememekten korkmuşlar hakemi değiştirmişler. Heryerde size oyunlar oynanıyor o kadar başarılısınız ki her sene avrupada bunu kanıtladınız zaten. Her sene Türkiye ligini zaten alıyorsunuz türkiye kupası süper kupa bırakmadınız yeter artık bu kadar başarılı olmayın. Bu kadar süper bir takım olunca üzerinize oyunlar oynanması çok normal değil mi sizce?

0|0
    0|2
  • Sanki çok acayip bir Avrupa başarısı varda oyunlar oynanacak

1|0
    1|2
    • 1ay

Yazık haline Türk düşmanı seni.

• 1ay

Adamların umrunda değil. Daha da anlamazsan daha da lafım yok

• 1ay

Senin bu konuda paylaşımın ne?
      Sanki çok acayip bir Avrupa başarısı varda oyunlar oynanacak.
      Bu ne demek alaycı ve karşıt bir yorum.
      Şimdi sen ne desen boş anlatabiliyor muyum?

Kızlar Ne Diyor 1

• Avrupa daha düne kadar fenevi tanımıyordu ne oyunu? Bahaneniz de hazır oyun oynadılar bize MU sizi haşlar diyim ben 😂

İyi olursa Allahtan kötü olursa hakemden yemezleerr 😂

0|1
    0|1
    • 1ay

Acıyorum vallahi böylelerine yazık birde kız olacak futboldan anlamaz öğretmişler buna bir şeyler konuşuyor.
      Çok yazık böyle Türk evladı olunmaz değilsen zaten burada Türke söverek cevap dahi verme bana..

• 1ay

Tamam sen bir numaralı Türksün ama Fenerbahçe alman takımı olduğu için haklısın aynı zamanda çok zekisin.
      Bu muhabbet burada biter !

• 1ay

Tabi ki bir numaralı Türk üm söyle söyle sonra bu muhabbet burada biter hadi canım hadi sen avukatlığa devam fetöcü takımdan puan istemez thanks

Yükleniyor...