1 haftadır sporda zayıfladığımı hissederken ve goruntu olarak incelmişken tartıda hayal kırıklığı yaşadım?

Kas oranım artmış. ama ben tartıda kilolu cikmak istemiyordum. belli bir sikletim vardı o kiloda kalmak istiyordum ne yapicam ben? :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sen bir haftada yag yakip fazla kilo kaybedecegini ya da kas kutlesi olusturcaginimi saniyorsun hemde bir haftada :D yeni baslamis bir bayan haftada en fazla 100-200 gr kas sentezler oda cok iyi besleniyorsa mumkun olur :) kaslarin su tuttugunu ve bir miktarda yag kazandigini baz alirsak zayiflamaya calisirken alabilecegin kilo max 1 kg yani sen kas kazanmamissin bence duzensiz beslenip metabolizmayi yavaslatmissin kitliga girdigini hisseden vucut yediklerini depo yapmistir

0|0
    1|0
    • 1ay

Dislike veriyorum çünkü, daha ufacık bir yazımda mübarek neler demişsin. 5 yıldır spor yapiyorum. Ve bir ara sporu yavaslattim sakatliklardan dolayi tekrar basladim ve 1 haftadir cok yogun bir bacak antrenmani icinr girdik. Aksamlari sadece et ve meyve yiyordum beslenmeme dikkat ediyordum ama kilo olarak artis oldu demek istedim ben yağ depoladigimi dusunmuyorum.

• 1ay

sakatligin icin gecmis olsun :) disslike vermen umrumda bile degil dogru ve gercekci bir yaziyla karsilastigin icin vermissin 5 yildir sporcusun ve bir hafta ust uste bacak antrenmani yapilmayacagini bacaklarin buyuk kas gruplari oldugunu buyumek icin dinlenmeside gerektigini ve kilogramin onemsiz oldugunu onemli olanin yag ve kas kutlesi oldugunu bilmemek ilginc :D yag depolamadiysan ve yag kaybettigini dusunuyorsan tartidaki rakami degil yag oranini onemsemen lazim belirli bir siklette kalmak istiyorum demissin dovus sporlariylami ugrasiyosun musabikmisin sanirim degilsin o halde bu ayni kiloda kalma istegin bana gore cok sacma

Erkekler Ne Diyor 5

• kilo kaç ki yağ yakmıyor musun sen

0|0
    0|0
  • sıkılaşmışsın

0|0
    0|0
  • önce vücuttan su atılır sen sadece vücudundaki fazla suları vermişsin

0|0
    0|0
  • Görmek gerek

0|0