Maçtaki italyan taraftarlar hakkında görüşleriniz nelerdir?

Kendilerinin korunacaklarını biliyorlar diye yaklaşık 150 civarında taraftarla gelen napoli kavga çıkarmıştı metroda.
Sataştıktan sonra kavga çıktı tabi sanırım sayı olarak üstünlerdi metroda fakat böyle bir saçmalık olamaz Türkiyeye gelecen kavga çıkaracan ben Fenerbahçeliyim fakat böyle bir şey görsem girerdim kavgaya.
Zaten 150 kişi bir anda girmedi 50-60 kişilik bir holigan italyan grupmuş sanırım.
Hastanelik olanlar bile varmış.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Fenerbahceli olarak ama herseyden once bu milletin blr ferdi olarak yaptiklari kanima dokundu sayet bu olay gozumun onunde gercekleşseydi hic dusunmeden dalardim

0|0
    0|0
    • 1ay

Bu İtalyan taraftarlar bayağı bir psikopat geçen maçta yine aynı olay olmuştu saldırmışlardı çete olarak geziyorlarmış falan demişti taraftarlar açıklamada. Bıçakla saldırmışlar birde basın mensuplarına ilk maçta. Polis bile kaçıyormuş onlardan nasıl bir ülke yazık.

• 1ay

Kızlar duysun İtalyan erkeklerini hayranlar ya onlara

• 1ay

Öyle kızdan hayır gelmez.
      Şimdi tüm insanları kapsamak tabi yanlış olur ama ülke olarak gözümde bitti zaten çin yakında liglerini satın alacak :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Metroda artistlik yapmışlar ama merdivenden yukarı çıktıları videoları izlemedin sanırım. Daha önce bursalilar çıkmıştı simdi napolililer. Türkün gücünü hafife almasınlar. Deplasmanda da mac sonu terbiyesizlik yapanlara hadleri bildirilmişti

Ayrıca Napoli'de Beşiktaş taraftarına güvenlik gerekçesiyle eziyet çektiren İtalyanlara cevap olarak Napoli taraftarı ayakkabılara kadar aranıyor.
    Eee Napolili kardeşler olayın ciddiyetini kavramıştır herhalde

0|0
    0|0
  • Allah'ından bulsunlar

0|1
    0|0
  • Toplamışlardır hepsini babalarının çiftliği mi bu ülke

0|0
    0|0
    • 1ay

Holiganlıktan en uzak ülkeyiz aslında.
      Fenerbahçeye sızan teröristlerin polislerin arabasını ters çevirmesi dışında pek abartılacak holiganlıklar yok. Fenerbahçe taraftarı bir kere en sakin taraftar ve o zamanları hala unutmuyorum kadiköyde kupa vermiştik beraberlik sonucunda ve saçma sapan olaylar çıkaranlar olmuştu Fenerbahçe taraftarı kisvesiyle.
      Ama genel olarak Türk taraftarı o kadar holigan değil sadece bazıları çok küfürbaz Türkiye maçlarında oyunculara bile küfür ediyorlar. Şimdi İtalyan taraftarları görünce acıdım hallerine ne bu psikopatlık arkadaş.

Yükleniyor...