Polat abi gezi parkı olayına el attı izlediniz mi basın açıklamasını?

adam 2 kelimeyi yan yana getiremedi bilmiyodum bu adamın konuşamadığını ya çok güldüm:D bu adama seslendirme yapan adam türkiyeye büyük hizmet yapmış olduğunu düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?:D şu iki konuşma arasında benzerlikler olduğunu düşünüyorum sizcede aynı tarz konuşmalar değilmi bunlar?:D link link

Güncellemeler:
ben sorunun kaynağını buldum galiba.bu adam böyle değildi senelerdir görüyoz takip ediyoruz bu adamı.kesin tayyip ayran içirdi buna görüşme sırasında ondan böyle konuşuyor işte:\
videoyu izleyemeyen arkadaşlara özet bir fotoğraf paylaşıyorum. link
bunları da izleyin sizler için akşam buldum şimdi paylaşıyorum:D link link

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 18

• Başbakan özel seçiyor bu adamları. "Bana bir şeyi anlatamasınlar da ben de istediğim gibi at koşturayım" olayı.

Necati Şaşmaz kim amk?

0|1
    0|0
  • :) kitap gibi konuşabilmek kolay değil Tayyip in özelliklerinden biri bu... Adam konuşmasını biliyo ikna kabiliyeti süper... bunun da payı var seçilmesinin... bu kadar oy almasının ...

0|0
    0|0
  • hahahahhahahahahahahahhaaaaaa

2 kelime konuışamıyo

0|0
    0|0
  • Bi 5 yıldızda benden sana ;) :D

0|0
    0|0
  • Yav tarafını belli etse gene bir şey değil ama bir halt anlaşılmıyor ki adamdan fdgdfgfdss

0|0
    0|0
  • adamın dilinden tek anlayan bu şahıs oldu link

0|0
    0|0
  • amk dızıde vatan kurtarıyor ıraga filistine 3 kisi giriyor oraları fethediyor.nerden baksan 30 tane dıl bılıyor.operasyon yapmadıgı yer kalmamıs derin devlet ajanı ama gel gör ki bu karakteri canlandıran adam reelde Türkce konusamıyor.Bu arada gercek sesi de karga gibi amk:DD

0|0
    0|0
    • anlattığın kişi polat alemdar hacı:D bu konuşan necati şaşmaz:D başbakana polat alemdar ve ekibini göndermek gerkiyodu mantık hatası yapmışlar temsilci seçerken:D

• dizi çekmekle gerçek hayat farklı, bu ses tonuna o görüntü olmuyo, o görüntüyede bu ses tonu olmuyo, iki güzellik bir arada olmuyor yani

0|0
    0|0
  • Adam setten çıkıp gelmiş, kafa dik ve gözler karşıya bakıyor, işte o Polat Alemdar.

0|0
    0|0
    • Buda Polat'ın arkadaşı link Çok güzelde oldu çok güzel iyide oldu tamam mı.

• koptum laaa:D:D çok güzel oldu çok iyide oldu ahahaha bunu paylaşmam lazım:D

• Paylaş :) Birde hunharca gülen adamlara bak ben ilk izlediğimde sesli güldüm sonradan gülesim gelmedi de ilk başlarda fena oluyor :)

• Evet izledim, adam çok önemli bir siyasetçi edasında saçma sapan bir konuşma yaptı. Bu adamların da lafına bakılıyor ya ne diyeyim yazık güzel Türkiye'me

0|0
    0|0
  • Kurtlar Vadisi: Gezi Parkı filmini çeker artık bunlar, malzemeyi buldular ahaha

0|0
    0|0
  • Adam sarhos ulan :D

0|0
    0|0
  • Kemal sunal daha karizmatik

0|0
    0|0
  • adamda ses varda diksiyon yok

0|0
    0|0
  • harbiden acayip saçmalamış :DD bende adam akıllı birşeyler sölücek sandım

0|0
    0|0
  • bu adam harbi dingil konuşmayı dahi bilmiyo abi :D

0|0
    0|0
  • o ara ara durmaları sabit bakmaları yokmu :)))

0|0
    0|0
  • Doğal hali mi böyle bilmiyorum ama belki söylemeden önce düşünüyordur yanlış şeyler söylememek için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...