Bayanlarda genis kalca genis baldır cokmu itici?

Ya fazla kilom var cok dert ediyorum hepsi baldır kalcamda birikmis :( cokmu kotu duruyor diger yerlerim kilolu değil ne yapmam lazım

Boyumi kilomuda yazayım :( 172 65:((

Hangi sporu yapmam gerek

Sizin boyunuz kilonuz kac

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Her şeyden önce kendinizle barışık olun ve kafanıza takmayın, her şeyin çaresi var neticede yeter ki isteyin ve azmedin, bayanlarda en çok kilo alınan bölge göbek çevresi ve basenler. Spor destekli diyet yaparak ideal kilonuza kavuşabilirsiniz, önemli olan kas kütlesini koruyarak yağlardan ve sıkılaşarak kilo vermek, diyetten kasıt aç kalmak değil, az ve sık yiyeceksiniz, en az 6 öğün, ara öğünlerde meyve ve salata takviyesi yapabilirisiniz, Gazlı içecekleri keseceksiniz doğal meyve suyu tercih edebilirisiniz, tempolu yürüyüş ve esneme ve gerdirme hareketleri ile de form tutup sıkılaşabilirsiniz... Her anınızın birbirinden özel ve güzel olması temennisiyle...

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim. Ah o gazoz fanta vs bir türlü vazgecemiyorm:(

• Tskk

• :)))

Erkekler Ne Diyor 19

• kadınların genetik olarak sorunu bu kalın kalça bacak ve selülit erkeklerinde saç dökülmesi, bende var :) yapacak birşey yok yani olduğun gibi mutlu olmayı öğrenmen, lazım takma kafana bence.kardiyo yoga yaparsan birazda dumbell alıp ağırlık çalışması yaparsan vücudunu şekle sokabilirsin tabiki senin ne kadar inatçı olduğunda önemli tabi bunların haricinde beslenmene dikkat ediceksin bende şuan bir program uyguluyorum fotoğraflarımı paylaşıcam burada bittiği zaman şuan çok iyi gidiyorum youtube da videolar var oradan bakıp kendine uygun olan yapabileceğin birşeyler seçebilirsin önemi olan azim sahibi olmak.

0|0
    0|0
    • Aslında son zamanlarda aldım kilo sonra 2 3 ayda aldım

• :) iyi tatiller biraz geç kaldın sanırım ama olsun en azından seneye yaza hazırlanıcam diye kendini motive et

• Teşekkürler kendime yeni kiyafet alırım:p

• senin kadar kimse sevmiyor annem!

0|0
    1|1
  • itici spor yaparsan faydası olur

0|0
    0|0
  • boy kilo oranı gayet iyi balık etliye yaklaşmışsın kalca göze batar derecede büyük değilse sorun olmaz büyük kalca iyidir

0|0
    0|0
  • 1,87 boy 88 kiloyum göbek kısmındaq yağlanma var şimdilik ama en iyi çözüm yüksek tempo koşmak senin içinde önerebilecğeim tek şey bu olur :)

0|0
    0|0
  • benim boyum 185 kilomda 85 ama siz kızları anlamıyorum nasıl kilo veremiyosunuz arkadas ben cok rahat bir şekilde ayda 10 kiloya yakın kilo verebilirimde alabilirimde istesem sizde bir sıkıntı var galiba :D

0|0
    0|0
  • Seveni var sevmeyeni var,beğeneni var beğenmiyeni var.

Yüz,koş,bisiklet sür.

0|0
    0|0
  • vucudun geneline bakıp öyle yorum yapılmalı bence

0|0
    0|0
  • yok ya güzel durur. yemeğin salçalısı kadının kaçalısı :D

0|0
    0|0
    • Teşekkür ama rahatsız ediyor:(

• vidanjör stayla

0|0
    2|1
  • Bisiklet sür memnun değilsen

0|0
    0|0
  • 185 80 bnce iyisin sen neden bu kadar sorun yaptinki

0|0
    0|0
    • Bilemm kendimi cok kilolu buluyorum.

• 25

• boyun ve kilona gore iyisin nasil genis kalcan oluo anlamadim erdemliye tatile gel mersin

• Ne kadar geniş olduğuna bağlı. Ama boyu çok kısa olan biri için iticidir...

0|0
    0|0
    • Boyum kilom yazıyor

• Bende 1.75 im? Ama kimse uzun demiyor. Beni tarif desem herkes ne kısa ne uzun orta boylu der... Uzun boy kavramı bayanlarda 1.85'den sonra başlar bence...

• Ok

• Evet.

0|0
    0|0
  • 190 80kılo.

0|0
    0|0
  • kötü durmuyor bence kafana takma

0|0
    0|0
  • yemeğin salçalısı, kadının...

0|0
    0|0
  • görmeden pek bişey diyemeyecem ama genelde iyidir güzel tatlı durur

0|0
    0|0
  • Tam tersine geniş ve biraz iri kalçayı çok severiz.Ama bacaklar fazla kalın olmamalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• spor yaparak zayıflayabilirsin.

0|0
    0|0
  • İtici : / Yürüyüş yap bol bol

1.73/56

0|0
    2|0
  • günde 30 dk koşu bandında koş yağ mağ kalmaz

1|0
    0|0
    • Bisiklete binsem faydasını görür muyum

• Ciddimisin ya sen

• yok şaka yapıyorum :D ciddiyim tabi hemde gidip hergün yapmamıştım haftada 1-2 kez çıkıp 10-20 dk sürüyodum sonra bir basenlerimi ölçiyim dedim 3 cm daha kalın çıktı elede kaskatı kas geliyo. sen koş. koşunca gidiyo basenler.

• 165-54?

geleceğin fitness hocasıyım :D

0|0
    0|0
  • erkeklere göre diyorsan başka ama bana göre kötü kendim adıma kendim için

0|0
    1|0
  • her türlü spor yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...