Durum kritik herkesten yardım bekliyorum

Beyler bayanlar öncelikle herkese selamun aleyküm.

Ben bugün farkına vardım ki sınıfımda ki bir kızdan hoşlanıyorum 3 senedir daha önce hiç böyle düşünmemiştim ama durumu izah edeyim.

Ben bu kızla normal konuşuyordum o bana samimi davranıyordu ama ben birşey anlamadım(Kalın kafam :D) sonra ben bunla normal konuşmaya devam edince belkide benden beklediği gibi bir yanıt alamayınca bu bana trip atar oldu okulda falan bana sürekli laf sokma çabasında mesaj canı istediği zaman atıyor saatlerce mesajlaşıyoruz, canı istemezse lafı daha ilk mesajda kestirip atıyor ve çalıştığımız dükkanlar yan yana bazen gelip giderken rastlıyorum sürekli bakışıyoruz markette falan sürekli göz gözeyiz okulda da göz gözeyiz ama ben cesaret bulup açılamadım(Söylemeye cesaretim var fakat cevabını almaya yok, o bana göre çok güzel ben ise pek yakışıklı ve çok girişken sayılmam) oda daha 5 gün önce bir sevgili bulmuş gerçekten sevdiğini pek sanmıyorum ama ciddi düşünüyor olabilir bilemiyorum benim yeni haberim oldu ilişkisinden, konuşurken falan söylemedi birşey ama hala gelip geçerken okuldayken her fırsatta göz göze kilitlenip kalıyoruz sonra ders bitince arkadaşlar ayırıyor .s

Neyse sizce seviyor mu, oyun mu oynuyor, ben ne yapmalıyım.

Yazının uzunluğu için kusura bakmayın lütfen.

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• bence gıt konus alacagın cevaba gore hareket edersın en azından yoksa bu bakısmalar boyle ya gıder ya da bu kızı bırı alıp gıder bıraz cesaretlı olman lazım bı erkek olarak... ayrıca bı kız trıp etıyorsa sevdıgı ınsandır o yoksa banane der gecer umrunda olmazsın..

0|0
    0|0
    • Ya bak benim canım bir kez çok yandı ve bir kez daha çok yanmasından korkuyorum,

diyeceksin şimdi bana bisikletten düştün diye bisikletten nefret mi ettin ? Hayır etmedim aynı hatayı yapmadan daha düzgün sürmeye çalıştım ama hala içimde düşme korkusuyla sürdüm bisikleti.

Şimdi ben dediğim gibi gider açılırım fakat bana istediğim cevabı vermezse dayanamam ben buna .s

• tamam :) hayrlısı olsun hakkınızda

• Teşekkür ederim ALLAH c.c herkesin hakkında hayırlısını versin :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...