Fenerbahçemizin Manchester United karşısındaki şansı nedir? Sizce kim kazanır?

Sizce kim kazanır? Skor ne olur? Gruptaki en önemli maç ne olur? #HaydiBastırKanarya

• Sarı Kanarya Fenerbahçemizin Manchester United karşısındaki şansı nedir? sizce kim kazanır?????
    56% (31)57% (59)57% (90)Oy Ver
  • Beraberlik
    9% (5)6% (6)7% (11)Oy Ver
  • Kırmızı Şeytanlar Fenerbahçemizin Manchester United karşısındaki şansı nedir? sizce kim kazanır?????
    35% (19)37% (39)36% (58)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
1ay Soru süper soru seçildi bu arada adının geçtiği her yerde kaliten ile adının geçtiği her yerde fark yaratıyorsun 😍Fenerbahçem😍
💛💙💛💙💛💙💙💛💙💛💙💛💙💛
1ay Aksini iddia edenlere kapak😅
Fenerbahçe2-1M. United

0|2
11|28

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• inşallah Fenerbahçe yener. Ya da şöyle diyim Fenerbahçenin yeneceği ya da beraberlik alabileceği ve grubun diger maçınında, Zorya - Feyenoord maçındada istediğimiz bir sonucun çıktığı bir tabloyu görürüz maçın akşamı inşallah. M. United'ın 40 yıllık iç saha yenilmezik serisini attığı gol ile yıkan Elvir Boliç te maça davet edilmiş, o da maça gelicek. Muhtemelen maç öncesi seromoni falanda yapılır. Yani anlayacağın bir atmosfer bir anbiyans oluşturulmaya çalışılyor, taraftarda maça ilgi gösetrecek gibime geliyor. En azından satılan bilet sayıları bunu gösteriyor. inşallah istediğimizi aldığımız güzel bir gece yaşatır Fenerbahçe...
    ayrıca o maçı hatırlayım şöyle linkide paylaşayım o gün küçüktüm ama maçı izlemiştim heyacanla, bir kez daha hatırlayalım hep beraber... :D
    https://www.youtube.com/watch?v=wtV5nUe_6ik

0|3
    0|1
    • 1ay

harbimi😅 boliç maçamı geliyor..
      Bende o maçtan bahsettim burda bazı görüşler de
      hadi bakalım uğurlu gelir inşallah😅
      EİG 👴✌👍

• 1ay

Baştan sona güzel ve iyi oynadığımız bir maçtı. 3-4 kaçırdık. Zorya Feyenorod maçındanda istediğimiz skor geldi (1-1) İş artık devamını getirmeye kaldı. Taraftar süperdi. Helal olsun Fenerbahçemize, armağan olsun Türkiyemize.. Güzel bir sonuç :D

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 27

• İlk seçeneğim beraberlik sonra Manu ama Fenerbahçede kazanırsa öyle çok şaşırmam çünkü rakip aşırı formsuz.

0|1
    0|0
  • Sonucu Aziz bey'de dahil biliyor. Fenerbahçe zorlar ama yenge gibi bir ihtimallerini görmüyorum. Ancak 0 - 0 biter. İlk golü Manchester United atar ise eğer maçı koparır.

0|1
    0|0
  • Galatasaraylıyım. Gönül ister fenerbahçe kazansın ama durum zor. Manchester şu aralar formda degil ama başta aziz olduktan sonra galibiyet uzak görünüyo

0|1
    1|0
    • 1ay

Umarım gruptan çıkarız bakalım iyi olur inşallah kupayı alamayız belki ama en azindan ülke puanı düşmez

• Gönül ister ki Fenerbahçe kazansın Ama Bu aziz yıldırım yüzünden takım konsantresini kaybediyor

0|1
    0|0
    • 1ay

İnşallah knk Ali Şen Başkan döneminde boliçin golü ile 45 yıllık yenilmezliğine nokta koyduk o zaman ki manchester ile şimdiki manchester arasında çok fark var bizde iyi durumda değiliz ama top yuvarlak diyorum belli olmaz

• 1ay

O giderse kulüpte yeni bir hava olurdu

• Yendik be abi ;) sen skoruda bilmişin ya abi :O

0|1
    0|0
  • çok zor bir maç olacak..

0|1
    0|0
  • Beraberlik

0|1
    0|0
    • 1ay

Fena değil Manchester United gibi bir takıma karşı

• 1ay

Aslinda Manchester iyi futbol oynamiyor bu aralar ama bizde de bu sene is yok, yoksa galibiyet derdim. Biz Manchester'i en iyi zamaninda deplasmanda 1-0, Kadikoy'de de 3-0 yenmistik. Yapmadigimiz sey degil yani ama bu futbolla en fazla beraberlik olur, yenilsek de sasirmam.

• 1ay

Aynen daha önce yendik Ali Şen Başkan döneminde 45 yıllık yenilmezliğine nokta koyduk boliçin golü ile bakalım güzel bir maç olması dileğiyle

• Berabere diyorum.

0|1
    0|0
  • Bolic olsaydi belki;) sifir...

0|1
    0|0
  • berabere biter

0|1
    0|0
  • İlk maçta Chelsea maçını düşünerek oyuncuları dinlendirerek çıktığı halde hiç zorlanmadı United. Eskiden olsa saha etkisi çok farklı olacaktır derdim ama Fenerbahçe taraftarı son dönemlerde desteğini bayağı bayağı çekmeye başladı. Taraftar baskısı olacağını düşünmüyorum. Tam kadro çıkarsa United ilk maç gibi olmasa da kazanacaktır. Tek umut Fener'in çıkışta görüntüsü, United'ın başarısızlığı.

0|0
    0|0
  • berabere o maç

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe kazanamaz

0|1
    0|0
  • M united feneri yer diyenler simdi ks ye mesaj atiyo bu yorumu silmek istiyorum diye

0|1
    0|0
  • meçistir çakacak

0|0
    1|1
  • Fenerbahçe kazanacak

0|1
    0|0
  • Avrupa’dA Real manchester ayarında takımları devirmek Galatasaray a ait bir şereftir bakalım gorecegiz

0|0
    1|3
  • Gönül isterki biz kazanalım

0|1
    0|0
  • Maalesef Şansımız Yok Acı Ama Gerçek

0|1
    0|0
  • M. unıted diyenler g. t oldu :D he he

0|1
    0|1
  • Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • fenerbahçe alır ama neyi alır onu bilemem :D :D :D :D

0|0
    0|2
  • Bizi yenerler.

0|0
    0|0
  • kırmızı şeytanlar yazıp tarafını belirtmişsin açıkcası ama bugün üzüleceksiniz

0|0
    0|1
  • İlk maçı izlediyseniz iki takım arasında Böyle 3-5 tane dünya hatta 1-2 tane de jüpiter sığacak kadar seviye farkı olduğunu görmüşsünüzdür o yüzden boşa hayal kurmaya gerek yok bence

0|0
    0|1
    • 1ay

O senin dediğin 15 sene önceydi şimdi o rüya takımdan eser kalmadı senin aklın eskide kalmış tamam şu an berbat durumdayız ama manchester 15 sene önceki manchester değil
      diğer yandan bu takım manchester'ın şampiyonlar liginde final oynadığı dönemlerde 45 yıllık yenilmezliğine nokta koymuştur...
      o kadar emin konuşmayın derim.

• 1ay

tabiki onu isterim hayırlısı olsun :D

• ben kazanmaktan çok gruptan nasıl çıkarız ona bakıyorum. normalde son 2 maçı kazanırsak gruptan çıkıyoruz ama ilk 2 maçı kazanıp son maçı kaybedersek çıkamıyoruz.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayırlısı olsun yaa bro izlicez görcez bu takımı en güçlü oldugu döneminde kendi evinde 45 yıllık yenilmezliğine nokta koyduk şimdide koyarız belli mi olur belki çıkarız çıkamazsakta saglık olsun 😉

• 1ay

ben ülke puanı ve takım puanı açısından bakıyorum olaya en son aldığımız 24 puan bu yıl silinecek seneye çok gerileyeceğiz sıralama olarak zor takımlar gelecek elemelerde gerçi 3. olup direk gideriz uefa ligine ama olsun son torbaya girmek iyi değil.

• 1ay

ona yapacak bir şey yok ya bizde ki dört büyükler ile sınırlı mantalite olduğu müddetçe avrupada burnumuz b. ktan çıkmaz.

• Fener için en iyi sonuç beraberliktir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...