Sadece Bana mı Çok Nahoş Görünüyor Bu Durum?

Kaç gündür sitede denk geldiğim bir soru var ki o da kadınların küfür edip etmemesi.Şahsi görüşüm küfür etmeyen bir kadın ben çevremde göremedim.Kimse boşuna ahkam kesmesin.Herkesin sinir anında patladığı bir nokta oluyor kadın ya da erkek.Fakat bulunduğu ortama göre -bakış açısı diyelim kısaca - bunu dile getirme tarzı değişkenlik gösteriyor.

Bana göre de ulu orta kullanılan küfürvari kelimeler hiç hoş olmuyor.Özellikle gördüğüm ise bu sitede kadınların umarsızca bunu dile getirişleri.Erkeklere yakışıyor gibi bir şey ima etmek istemiyorum.Ben olaya Kadın açısından ele alıyorum sadece.

Buyrun ,söz sizindir.

Güncellemeler:
çok özür diliyorum güncelleme için ama kast ettiğim şu işte link

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Bence küfür hiçbir insana yakışmıyor. Kadın veya erkek farketmez. Tamam çok sinirlendiğimizde küfür ediyoruz ama esasen bu "küfürbaz" olarak nitelendirdiğimiz insanlar boş yere ya da beyinlrinin kendilerine zafer getiremeyeceğini anladıklarında şi kavgaya veya münakaşaya dökmek için bu küfür denilen kabalığın dikenli kollarına atıveriyorlar kendilerini. Modern ve kültürlü bir insanın, bilgi ve donanımını iyi kullanan birinin günlük yaşamda buna başvurmasına gerek olmadığına inanıyorum. Sen etmiyor musun dersen de tabii ki arada ediyorum ama ancak çok sinirliyken. Ayrıca asla ve asla çevremde bir kadın varken etmiyorum ve bence tüm erkrklerin de özellikle bu hususa dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • doğrusu anlattığın gibi olmalı kesinlikle.burada gördüklerimden yola çıktım biraz Fawkes.Kadınların bu konuda çok umursamaz oldukları ve bundan hoşnut olmaları hiç hoşuma gitmedi.

• Kadın var kadın var. İnsan var insan var. :))

• tabiki her insan gibi onlarda arada azından kaçırabilir hatta bazı olaylar karşısınd ayakşıyor bile ama. kro diye tabir ettiğimiz bir kadın türüde var yani bildiğin mahlle zibidisi ergen çocuklar gibi davranıyorlar. Dışardan kendilerini görebiliyor olsalar eminim toplu intihara yol açar :D

2|0
    0|0
    • link koymuştum kaldırılmış:)) ben soru sorduktan sonra başıma gelen şeydi.hey Allah ım yaa..

yok yok onlar utanmaz.ne kadar bayağ durduğunun farkında olamayacak kadar havalılar.bir o kadar fütursuz.

• tartışmaya bile tahammülüm yok,sevmiyorum kavga çok basit bir tutumm.haklısın çok itici.

• Bana yakisiyor <3

• Dediğin gibi bayan küfür etmemeli erkek de öyle ama sinir anında oluyor böyle şeyler.Benim kız arkadaşımın arada sinirlendiğinde bana küfür etmesi hoşuma giderdi.Bazı erkekler için bu ayrı bir hazdır.Bir çocuğun oyuncak sevinci gibi değişik bir olay.Çok tatlı görünüyor bence :) Diğer yandan buradaki küfür eden bayanlar direk yazıyorlar...Artık olağan bir cümle gibi olmuş onların ki...Uyarımı da yapayım;bir gün umarsızca küfür eden bayanların karşına öyle bir erkek gelir ki o ettiği küfürde bahsi geçen olayı yapmak için ödünç vereyim al der kalır öyle sudan çıkmış balık gibi ;) Ben kibarını söyledim siz anladınız :) Sevgilerle...

1|0
    0|0
    • Türk kadını kendini geliştirsin de bu konuda değil kesinlikle.

• Şahsen şurada da kullanılmasa çok sevinirdim.Diğer yandan katılıyorum, kendinin geliştirmenin sınırları günümüzde farklı anlamda kullanılıyor artık.

• Affedersinle başladım dikkat edin ;) Burada çok kullanıyorlar ya ona örnek verdim.Aynen size katılıyorum

• Sürekli küfür erkeğede kadınada yakışmaz

kadınca son derece çok feci itici oluyor, sanane ederim amk edasında yine küfür ediliyor, herkes küfür eder yerine göre sinirine göre sora pişman oluruz, bazı mahluklar bunu hobi haline getirmiş, çoğu aciz 5 para etmez insanlar, küfürü kendilerine savunma mekanizması edinmiş haldeler, çünkü düzgün konuşmasını bilmez küfür edince kendi ezik egosunu tatmin etmek ona son derece mutluluk verir, bide kimseyi beğenmez hep ben varım edasında dolanıp dururlar

şu sitede bazı kızı kadını varki, hımmına hammına amk gibi kelimeleri kullandıkça orda ezik zavallıdan başka bişi görmüyorum, herkez kendine yakışanı yapar, bu tipler yakışmıyo zorla yakıştırma çabasında boş boş tepiniyolar işte kendi çaplarında...

1|0
    0|0
  • ben küfrü erkek ya da kadına da yakıştırmıyorum lisede yalan değil küfür yarışı yapıyoduk bende geri kalmıyodum onlardan :) neyse ama askerden sonra bir şeyler deyişti bende küfür etmeyi acizlik ve korkaklık görüyorum illa azımdan kaçıyodur ama ayda 1-2 küfür en fazla oda aşırı sinirlenirsem ama küfür etmek istemiyorum çünkü ben zayıf değilim bayanalra hiç yakışmadığını düşünüyorum ve zaten bir bayan küfür edince erkek ciddiye bile almıyor bunu

1|0
    0|0
    • bunu tahrik unsuru olarak kullanmak zaten çok lüzumsuz.kelime bilgisinin ne kadar yerlerde olduğunun göstergesidir.kadın ya da erkek kimseye yakışmıyor,o kadar bayağı kelimeler.burada ise pervasızca söylenmesi çok vahim.

• çünkü sanal ortamda herkez kendini güçlü görüyor özellikle kimsenin kaile almadığı kişiler burda kırallık kurma derdinde burda daha fazla olması bence normal gerçekde söylese yumruğu yicek suratına çünkü :)

• kimse peygamber değil

sınırları zorlayınca patlıyor insanlar

1|0
    0|0
    • çok sinirim zıplıyor burada kimi zaman da kısaltma dahi olsa kullanmam.hiç hoş değil .ki sen de sevmiyorsun biliyorum.

• kadınlar ister sanal ister reel bir ortamda nerede olursalar olsunlar küfür etmemeli. kadın bu zarif narin güzel bir varlık ben yakıştıramam kadınlıktan çıkar benim gözümde çok sinir olurum. he erkeklere de tabiki yakışmıyor ama erkekler kendi aralarında etmezler dersek yalan söylemiş oluruz ama en azından kadınların yanında mümkün olduğunca yapmamak gerekli diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • ben kimse yapmaz diye düşünmüyorum.en kötü içinden eder bir insan.ama karşı cinsle konuşurken ya da çok samimi olmadığım birilerinin yanında bu derece fütursuz olmadım hiç.

• söylemek istediğim buydu evet çok haklısın

• küfür konusuna değinirsem ben şahsen küfür etmiyorum hani içimden bazı şeyleri söylüyorum ama dışarı vurudğum en kötü şey del manyaktır o da hani her zaman değil nadir ki küfür söylemeyen kadın da var ama dediğiniz soruyu tam anlmadım hani dalga geçme boş konular diyoranız evet onlar da yakışmıyor bayanlara

1|0
    0|0
  • Küfür etmeyen erkek varsa bayanıda vardır muhakkak..:)

Bayanlarda iticilik ve soğuma sebebi.

1|1
    0|0
  • bence de küfür etmeyi bir alışkanlık meziyet gibi gören kızlar. bu şekilde ilgi çektiğini farklılaştıgını düşünen kızlar çok itici fazla erkeksi avam. karşındaki kızmı panpa mı o ne öyle

fakat bir refleks olarak küfür etmek agzından kacırmak sinirden kendini tutamamak normal insanlık hali olur:) sevimliligi kadınsılığı sexy liği bozmaz:)

1|0
    0|0
  • buradaki kadınların bir çoğu kinli o ya da bu şekilde birilerinin intikamını almaya boşalmaya çalışıyorlar o yüzden patavatsızca davranışlar bol

1|0
    0|0
  • o soruyu soranın ben ataağğğ...

1|0
    0|0
  • küfür etmek iyidir zihni açar zekayı geliştirir sıhhat verir psikolojiyi düzenler

0|0
    1|0
  • Ya herkes küfür eder illaki ama dediğin gibi öyle ulu orta edilmez elbette. Ortama göre edersin veya etmezsin. Herşeyin bir adabı vardır.

1|0
    0|0
  • herkes küfür eder, ama sırf ortamda şekil görünücem diye küfür etmeye çalışan kızlar kadar itici birşey yoktur, becerebilseler tamam ama olmuyo işte zorlamasınlar

1|0
    0|0
  • evet bende çok görüyorum. erkeklerden fazla amk diyen kızlar var. yahu birde amipleri olsaydı ne koyacaklardı merak ettim doğrusu :)))

1|0
    0|0
  • Kimse küfür etmesin, ama kadın hiç etmesin

not: nicktirgitbeaa edebilir :)

1|0
    0|0
  • hoş değil bayanlar etmesin küfür bencede

1|0
    1|0
  • Kadınların ağzına küfür hiç yakışmıyor. Küfür eden bir kadın gördümmü çok itici ve basit geliyor bana. Erkeklere de yakışmıyor küfür etmek ama napalım yapımız böyle a... koyayım :)

0|0
    0|0
  • Kadın içinden geleni söyleyebilmeli...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Haklısın durup dururken normal bir konuşma içinde özellikle genç kızlar çok küfür etmeye başladı son yıllarda gerçektende hoş bir durum değil bu sinirliyken söylersin o ayrı ama her cümle içinde olmaz yapılamamsı gerekir bence

1|0
    0|0
    • sinirli olduğun zaman bile adabı vardır.ar vardır.ama ipin ucu kaçmış.

• Evet ağzından küfür eksik etmeyen insanlara göre bu normal karşılanır ama hiç normal değil erkekler içinde geçerli bişey Allah bizi öyle insanlarla yakınlaştırmasın

• amin arkadaşım.

• ben çok ititci buluyorumkadın kadın gibi olmalı..

nazik davranmalı kıbar konusmalı...

hanımcık olmalı benim gıbı .)

erkek gıbı küfür eden lan lı lun lı konsan kızları sevmemmm

1|1
    1|0
    • hepimizin yaşamında bir yerde var.ama bu gibi yerlerde ulu orta hiç benimseyemedim ben.

• ben sevmediğim insanlarla sohbet ederken küfürlü konuşurum.içimden öyle geliyor.yanımda nefes almaları bile sinirlerimi bozuyor.sürekli küfrü erkeğe de kadına da yakıştıramıyorum ama gene de yaparım o.O

1|0
    0|0
  • Kufur etmem.

0|0
    1|0
  • benimde hoşuma gitmez

1|0
    0|0
  • terbiyesiz o kız ya hemen kenedeni gizlemiş zaten hiç hoş birşey degil hele (amk) kelimesi o ne ya bir erkgn bile agzna yakışmazken kız hiç çatr çatr söylüyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...