Sporda hangi yolu izlemeliyim?

Merhaba arkadaşlar , size bir şey sormak istiyorum 1.64 boyunda 72 kiloyum. yaşım 19
Spor salonuna yazıldım oradaki hocaların çok bilgili olmadigini fark ettim kafasina gore napicagimi soyluyor güvenemiyorum ve korkuyorum.. Daha önce spor geçmişim var biraz ve bacaklarim hala kaslı tekrar kas olmasından korkuyorum doğru yolu nasil izleyebilirim? Bu kilodayken hangi fitnes aletleriyle spor yapmaliyim? Lütfen yardımcı olun..

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba, hocam ben yıllardır spor salonları yönetiyorum, eski sporcuyum ve şöyle bir durum var öncelikle KAS yapmak istemiyorum diyorsunuz ya, bayan da kas yapmak abartı zordur, siz hemen ağırlık yapınca kas olacağını asla düşünmeyin, öncelikle zayıflarken hafif kilo çok tekrar yaparsınız, kas zorlanmadığı için büyümez ve sadece şekillenir yağ yakımı gerçekleşir

0|0
    0|0
    • 1ay

Merhaba öncelikle yorumunuz için çok teşekkğr ederim. Kadınlarda kas yapmanın çok zor olduğunu biliyorum ama koşuya başlar başlamaz bacak kaslarım oluşuyor bu görüntüden nefret ediyorum.. Bir sorum daha olucak omuzlar genişler mi? Zaren geniş omuzlu bir yapıya sahibim yaptığım kol ve omuz hareketleri bunu tetikler mi? Öyle bir durum olucaksa hiç ilişmiyim? Şimdiden teşekkür ederim bilgisi olan birinin cevaplaması beni sevindirdi

• 1ay

geniş omuzlu değil kilodan dolayı geniş görünen bir omuz, vücudun şekillenirse çok daha fit görünürsün, oturarak omuz dumbell Press yapman yeterli, ön ve arka kol, iç dış bacak ve hafif kilo çok tekrar squat yapmalısın, özellikle kollara çok dikkat sarkma olmasın, yürürken abartı eğim olmadan eğim 4 civarı ve tempolu yürü, eğim çok olunca bacaklarda alt kısımda calf bölgesinde katlanma görülür ayrıca ağrı yaşarsınız, başka sorunuz varsa tabi ki cevaplarım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Siz kızların kaptan kastı ne anlamadım 😂

0|0
    0|0
  • Koşu bandı bisiklet karın egzersiz makineleri var onu yaparsın ve mekik falan ip atla

0|0
    0|0
    • 1ay

Kol sırt egzersizlerine sokmuştu beni manyak kadın iyi ki güvenmemişim

• 1ay

O hareketler kas çalışmakniçin sen sıkılaşma hareketlerini yap 1 tan alet var yüz üstü yatıp bacakla kaldırıp indirmek popoyu sıkılaştırıyr bunlara bnzer şeyleri yap😀

• Koşu bantı bisiklet takil. boyle 1 hafta

0|0
    0|0
  • Sahip olduğum belgeleri egzersizleri yollayabilirim istersen

0|0
    0|0
  • Kılo dagılımın nasılkı?

0|0
    0|0
  • Gerek Yok Yaa Boşver

0|0
    0|0
  • Koş bol su iç.

0|0
    0|0
  • git yuz ne isin var fitnesste

0|0
    0|0
  • cok kilo alma bence kotu durur boyun kisa

0|0
    0|0
  • Boks!

0|0
    0|0
    • 1ay

İstediğim şey kick boks tu ama saatler benim ders saatlerimle çakıştığı için mecbur fitnes :(

• 1ay

Aa ne tesadüf oldu. Hafta sonları gidebilirsin kick boksa belki?

• 1ay

Bulduğum kurslarda hafta sonu çocuklar için yetişkin grupları hafta içi olmuş hep isteye göre.. Ne şanssızlık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...