Hobileriniz var mı varsa nelerdir paylasır mısınız?

benım bı hobım yok. olmasını ıstıyorum ama hıcbırsey ıcın heyecan duymuyorum ve cok üşenıyorum. cok sıkıcı bı hayatım var merak edıyorum sızler neler ıle hayatınızı renklendırıyorsunuz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Anime,manga,Asya ve Türk tarihi,Asya dilleri,Coğrafya ve Atmosfer(kısaca Jeoloji),Genel Tarih,Inkilab Tarihi,Bilgisayar(genelde yoğun :D ),Eski Savaş Silahları,Dövüş sanatları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bir tane çok yaramaz ve sempatik bir papağanım var.(Tavsiye ederim)

Bol bitkili bir akvaryumda balık yetiştiriciliği.

Saksılarda sebze ve meyve yetiştiriciliği.

Amatör uzay gözlemi.(Teleskop ile)

1|0
    0|0
  • Pul toplamak, Güvercin beslemek, çiçek yetiştirmek.

1|0
    0|0
  • akvaryum balıkçılığı

0|0
    0|0
  • Sabah 6'da kalkıp suadiye otelinin sahilinde caddebostan migrosa kadar koşuyorum.Bazen çaktırmadan yarışıyorum 400 metre geriden gelip bostancı sahilde deparla bitiriyorum.Rocky gibi olmak kolay değil.

0|0
    0|0
  • burnumu karıştırmaktan ve cıkan malzemelerden misket yapmaktan cok hoşlanıyorum.eğer bol bir malzeme cıkarsa takı tasarımında boncuk niyetine de kullandığım oluyor.D:D:

0|0
    0|0
  • Enstruman çalmak da benim hobim...

0|0
    0|0
  • Profesyonel fotoğraf cekimi yapmak (model ile )

0|0
    0|0
  • balıklarım var akvaryumda ayrıca kanaryalarım var sesleri beni dinlendiriyor.

0|0
    0|0
  • tek hobim ks de soru çözmek

0|0
    0|0
  • Pul koleksiyonum var <3

0|0
    0|0
  • burda söylersem rtükten ceza alabilrim. kötü manada değil değişik fikirlerim var aslında

0|0
    0|0
  • akvaryumda balık besliyorum, hafta sonu traking yapıyorum, evde puzzle yapmayı seviyırum

0|0
    0|0
  • Spor muzik dinlemek..aylak aylak gezmek..arkdslarla..sohbet..fazlami sosyallestim.ne.:-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...