Hafta sonunuz nasıl geçti? KizlarSoruyor.com üyeleri günaydın, nasılsınız?

Yeni bir hafta ve yılın son haftası...

Sizi bu hafta neler bekliyor?

Hafta sonunuz nasıl geçti?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Evde bebeklerimle yemek yedikten sonra film izledik , mısır ve kestane patlatdık ..Pazar günü da arkadaşlarımıza misafirliğe gittik ...Akşamınıda biliyosun zaten :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 11

• Cumartesi iyiydi pazar fena değil .

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum, sarhoştum

0|0
    0|0
  • Starcraft 2'de 5.sezon açılış maçlarımı yaptım gene silver league gene silver league..

Startrek Voyager 1. sezondan izlemeye başladım.. Fringe'in yeni bölümüne daha çok var zaten..

Babamla sabah TRT 1 deki cowboy filimini izledik.. 50 senelik film ama günümüzün en iyi türk filimine 6 çeker.. :D

Öğlene doğru kızkardeşimle bizim ordaki avmde alışveriş..

Sedanur batırdın beni :DDD

0|0
    0|0
  • İğrenç hasta 39 dan düşmeyen pis bir ateş avuç avuç ilaç 1 iğne 2 kan testi 2 tanede serumla geçti. kader utansın.

0|0
    0|0
    • sen iyileşmedin mi hala? Gidici misin?

• Gitsem rahatlıcam yemin ediyorum 2 kilo ilaç verdiler 12 sene kullansam bitmez. Ateşim arada damping yapıyor, testlerde de birşey bulamadılar, virüs varmışda ne virüsü olduğunu çözemediler. Zaten 40 yılda bir hasta olurum, böyleside beni bulur. Hastalığımın litaratürde adı yok :D

• bende aynen böleyim yılda bir oluurum 10 yıla bedel

• Sana da günaydın..

Çok iyi geçti. Havanın jilet gibi soğuğu yüzünden bırak kendim çıkmayı, parmağımı bile çıkaramadım pencereden dışarı.. Cumartesi zaten çalışıyorum.

Bir pazarım var zaten. Onda da inek gibi yaydım evde.. Oh mis.. :)

0|0
    0|0
  • günaydın silent night son 1 aydırda olduğu gibi b.k gibi geçti afedersin,ne bekliyor bilmiyorumda,nelerin beklemediğini biliyorum..

0|0
    0|0
  • günaydın dostum

c.tesi bol rakılı yer yer biralı , pazar sağnak şaraplı (angora beyaz).

1|0
    0|0
  • günaydın teşekkürler saol berbat yenı iş gunu soguk yognluk başlar bırasdan:D

1|0
    0|0
  • çalışarak slient çalışarak

0|0
    0|0
  • gündüz çalıştım gecede 3 te uyudum sabah kalktım işe geldim :))

0|0
    0|0
  • bildiğin gibi kardeşim :) farklı bir durum yok. Kafa nereye biz oraya :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...