Necati Şaşmazın(polat alemdar) akşamki konuşmasını dinleyen varmı

polatın akşam başbakanla görüşmesi sonrası gazetecilere yaptığı açıklamalardan necati şaşmazın hatip olmadığı iki lafı biraraya getiremediği sonucunu çıkardım sizin fikirleriniz nedir

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Şakşakçının önde gideni.Bunun türkçe konuşmaklada ilgisi yok.Eline senaryoyu vermişler.Ezberletip kameranın önüne atmışlar.Mantık sıfırdı.

0|0
    0|0
  • ayrı bir dekoder gerek diyorlar çözümle için:D ( ben izlemedim o saçma konuşmayı bu arada,ama çok geyik dönüyor tahmin etmemek elde değil:)

0|0
    0|0
    • hasan kaçanı dınledım aynı fılmlerdekı harejketlerıyle hatta doğal kendını yansıtıyormus fılmlerdede dedım necatı sasmaz cıktı baktım sac sakal karızma yakısıklı olmus dıye dusundum sonra konusmaya basladı kacasım geldı bısey anlayamadım dedıklerınden sosyologlardan yardım dıledı kedı gozlerınden bahsettı karanlıkta takıp edebılecek yok bız fazla beklentıye gırmısız dedım kanal degıstırdım ama 10 haber kanalı varsa 8ınde o vardı kacısta mumkun degıl:)

• başbakanı düşünebiliyormusun necati şaşmaz konuşurken onca işin arasında bu adam ne diyo ben şimdi buna ne cevap vercem ayıpta olcak çokmu çalıştık lan kafammı durdu yoksa ah ah nerden başbakan oldum falan demiştir belki

• teeaayip mii..hiç sanmıyorum.bence şey demiştir: ulan işte bak tam da ben bu halde görmek istiyorum bu adamları.istediğim kıvama geliyorlar ,el yordamıyla.

• konuşmadan hiçbirşey anlamadım cidden beynim durdu.

0|0
    0|0
  • duymaz olaydım :D fosforlu kediler tepsin onu :D:D:D

0|0
    0|0
  • Ne konuşmuş ki. Benim dünyadan haberim yok://

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Demek ki dublajcısı yanında olmadan Wc bile göndermemek gerekiyormuş

0|0
    0|0
  • almanyadan gelme bir gurbetçi o türkçesi iyi değil senaryoları bile okuma usülü değil tekrarlama usülü yapan biridir.. önyargılı olmayın lüfen

0|1
    0|0
  • Sabah işe gelir gelmez açıp dinledim. 2 Saattir konuşamıyorum. Kendimi ifade edemez oldum insanlara. Öğleden sonra düzelir umarım.

0|0
    0|0
  • senaristler yazıp yeniden acıklama yazacakmık türkçe açıklaması yayınlanacakmıi, adam 10 yıldır senoryo dışında bir sey okumamış tam bir mal çıktı

0|0
    0|0
  • Adam dublajdan konuşmayı unutmuş :D

0|0
    0|0
  • Yalakalık yapıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...