Arkadaşlar inanılmaz sinirliyim

kız arkadaşımla 3 seneye yakın bir ilişkimiz var bambaşka biri yaptım onu eskiden bir large davranırdı herşeyine katlandım çok yalan söledi çok onur kırıcı davranışlarda bulundum ayrılmama rağmen hem özlem hem sevgisi beni ona döndürdü dün öyle tartışıyoduk ve bir anda ayrılalım dedii yok çok kastın bunalttın benii tm çok üzdüm eyw daa o kadar şey geçmiş ayrılması inanılmaz zoruma gidiyor:S naısl davranmam gerekiyor arkadaşlar acının allahını çeksin ve gidipte ağzını burnunu kırsam sinirimi atıcamı düşünüyorum :D çözüm lütfewn

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Seninki sevgi değil..insan sevdiginin agzini burnunu kirmak istermi..dusmaninmi o senin

0|0
    0|0
    • gidip herşeyi geçtin sadece onu aldın onun üzerinden konusuosun inanılmaz sinirliyim insanın gözü hiç bişi görmüyor:S

• ne yapım tavsiyelerin neler

• Sakin olup sevgini gostermeyi dene..bunu yaparkende fazla havalandirma onu..sevgini ilgini goster ama asirisini değil..

Kızlar Ne Diyor 3

• Nye takıyorsun ki? Deymezmiş takmamaya çalış

0|0
    0|0
  • çok sevince böyle olur zaten. dönen pişman olan o olacak emin olabilirsin.

0|0
    0|0
  • o kız seni sevmemişki sen sevmişsin sadece

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ne yapım veyaa nasıl bir yol izliyimkii onu tekrardan döndürim ve gelişine vole vurımm

• onu takma , belki 1 ay belki 5 ay sonra döner

Erkekler Ne Diyor 1

• taksim gezi parkında buluşma teklif et polislerin ortasına at yesin gazı copu

0|0
    0|0
Yükleniyor...