Şenol Güneş Neden Fatih Terim Kadar Cesur Olamıyor?

Fatih Terim Real Madrid deplasmanına Drogba-Burak çift forvet onların hemen arkasına Sneijderi koyuyordu.Özledik be İmparator senin Manchastere İngilterede 10 kişi defans yaptırmanı Real Madride Arenada ecel terleri dokturmeni

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Cesur oldu da ne oldu kendi sahanda 6 yedin Realden. Futbolda özellikle de şampiyonlar liginde akilli oynayacaksın. Beşiktaş 4 maca bakınca hiçbirine ezilmedi ustun olduğu zamanda oldu savunma yaptığı zamanda. Ligde dersen en cesur futbolu Beşiktaş oynuyor zaten. Geçen sezon bu yüzden ligin en çok gol pozisyonuna giren ve en çok gol atan takimi Beşiktaş oldu
    Yaşın yeter mi bilmiyorum ama Lucescu nin sıkıcı ama sonuç odaklı maçlarını görsen Lucescuya da korkak derdin demek ki.

0|0
    0|0
    • 1ay

Jose Mourinho:Galatasaray çok ezici oynadı doğruyu söylemek gerekirse korktuk benim takımım elenecekse Galatasaray gibi elenmeli.
      Herşey skor değil bence Lucescuyu bilmiyorum ama Bjkli ve Gsli taraftarlar ondan övgüyle bahsediyor

• 1ay

Tebrik ediyorum zaten başarısız sonuç yok ama Türk takimlari daha cesur olmalı

• 1ay

Eyvallah

En İyi Kız Görüşü

• Fatih Terim de bitti artık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Man United'a 10 kişi defans yaptirmasi ile övunecek kadar zavalli bir takım değiliz biz. Kendini bir bok konusuyomus gibi gösteriyosun ama böyle konusarak Galatasaray'ı küçük gösteriyorsun. Asla bir takımı yendiğin zaman övünme bu Barcelona olsa bile. Elde tutulur bir basari olmadiktan sonra ovunmek küçük takımların işidir. Galatasaray'ımız büyük bir kulüptür..

0|1
    1|0
  • Cenk tosun olduğu için olabilir takımda drogbam sneıjderim olsa bende çift forvet oynarım

0|0
    1|0
  • Bu yuzden biri senol biri fatih

0|0
    1|0
  • Reel için diyorum adamlar. tassa aldı. ondan oyle oldu kardeş buğunkin arsenal maci gibi

0|1
    0|0
  • Yoo Şenol Güneş zamanında sevdiğine açıldı

0|0
    0|0
  • Şenol Güneş'e laf söyleyecek kadar futbol cahili misin arkadaşım?

0|1
    0|0
  • cesaretli olanların halini görüyoruz

0|0
    0|0
  • Sanane lan

0|0
    0|0
  • bu yuzden onun adı imparator

0|1
    1|0
  • Abubakar/Cenk var. En çift forvetli kurgu bu zaten

0|0
    0|0
    • 1ay

Takim hiç kazanmak istiyormuş gibi oynamadi

• senol 1 numara

0|0
    0|1
  • bu yüzden de real madrid deplasmanında 6 yiyorsunuz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...