Beşiktaş'ın performansını nasıl buluyorsunuz 🏁 ?

Şenol hoca sayesinde hiç yenilgi yüzü görmeyen temsilcimiz Beşiktaş, Napoli'yi kaza eseri elinden kaçırdı ancak şansı halen devam ediyor.. Ben şahsen şu sıralar çok iyi bulmuyorum, en azından bu maçtan görülüyor ki takım sanki formdan düştü.. Takımda iş yapan bir Aboubakar birde Tolgay... Sizin fikirleriniz neler?

Gülse de gülmese de yüzümüz, BEŞİKTAŞ'tır son sözümüz... 🏴🏳🏴🏳

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Şu aralar nazar gibi bir şey var takımın üstünde. En iyi oyuncularından 3 tanesinin sakat olduğunu duymuştum bir arkadaşımdan.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Caner ve Talisca gibi oyuncun yok Karşındaki takim Napoli avrupanın sayılı takımlarından , piyasa değeri bizimkileri katlar geçer. Onlara karşı tek kale mac oynanmasını beklemesin kimse Real Barca değil
    2 maçta 4 puan aldık italya ikincisinden
    4 maçta yenilmeden yoluna devam ediyorsun ayrıca sampiyonlar ligi takımı havasında ezilmeden oynamak mutluluk verici

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Takım yine revire döndü performans düşüklüğü kişisel olarak yok 11den oyuncular sakatlanınca verim azaldı illâ ki bide bugün beraberlik için oynayan bir Beşiktaş vardı kazanmak için hiçbir çabası olmayan o yüzden bu maça bakarak formdan düştü diyemeyiz

0|0
    0|0
  • ben hiç iyi bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Beşiktaşşş ulaann

0|0
    0|0
  • İyi.

0|0
    0|0
  • poh gibi

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bugün Beşiktaş'ın 1 puan için sahaya çıktığı bariz belliydi bu bağlamda istediklerini aldı diyebiliriz Napoli becerikli olsa burdan 3 puanla dönerdi Beşiktaş pek iyi değildi. Benfica kazandı grup karıştı şu an bjk 3. sırada içerdeki Benfica maçı çok önemli 3 puan alırsa büyük avantaj olur.

0|0
    0|0
  • ya bırak ya alla sen o cenki bok mu varda oyuna sokuyonuz ya 79 . dk da penaltıdan gol atioz 82. dkka da füze gibi yol yiyoz bırak ya o cenk bir gitsin trafik kazası geçirsin ne bilim beyin kanaması geçirsin almasınlar onu oyuna ya

0|0
    0|0
  • Kötü oynadık şenol hocanın enteresan tercihleri var bu sene

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ilk golü attığı için elinden kaçırmış gibi gözüküyor, Napoli çok önceden işi bitirebilirdi

0|1
    0|0
  • Kaza eseri mi elinden kaçırdı :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...