Bir erkek neden kız arkadaşının omzuna yatar?

Normalde tam tersidir benim sevgilim olunca benim omzuma yatar, bana dayanır roller değişiyor resmen.Neden böyle ki sizde kızın omzuna yatar mısınız? Bu normal midir?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• erkek ağlamaz ... erkek trip atmaz ... erkek sevgilisinin omzuna yatmaz ... erkek fazla konuşamaz ... erkek kambur duramaz ... erkek naz yapamaz ... erkek yorulamaz ... erkek dans edemez ... erkek fazla gülemez ... erkek işsiz kalamaz ... erkek zayıf düşemez ... erkek iltifat bekleyemez ... erkek korkamaz ... erkek acı çekemez ... erkek hata yapamaz ...erkek alıngan olamaz ... bir söyleyin n'apar bu erkek ya ? ne işe yarar ? ne zaman 2. sınıf insan muamelesi görmekten kurtulur ?

4|4
    0|0
    • Haha güzel yaklaşım haklısın kesinlikle

Erkeklere toplumun ve bayanların yüklediği genel karaktere uyma çabasından istenilen ve istediği şeyleri yaşayamıyor erkek:) en iyi cevapsın kardeşm ++++

• tarihi bir patlama gerçekleştirdim burda , cevap hehe:) bir ya :D sağol

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben galiba hayatım boyunca böyle bir şey yapmadım. Çok nadir durumlarda olabilir belki. Ben ilişkide erkek ve kız rollerinin korunması gerektiğine inanıyorum. Dediğin gibi bu durumda roller değişiyor.

Bana çok normal gelmiyor. Senin sevgililerin sürekli bunu yapıyorsa belki de senin tavırlarından kaynaklanan bir şeydir veya hoşlandığın erkek tipiyle ilgilidir.

Özellikle başımı kızın omzuna koymayayım diye uğraşmadım, hatta hiç düşünmedim bile bunu ama soruyu görünce hiç yapmadığımı fark ettim. Kızlar yatar erkeğin omzuna.

0|0
    0|0
  • kokusu beni benden alıyor.omuzu huzur veriyor.du.artık yapamıyorum o ayrı.kafamı yumruğuma dayıyorum.ne de olsa erkek adamın sermayesi elidir.

1|1
    0|0
  • gerek yok benim zaten yastıgım var ..dı.

0|0
    0|0
  • Şefkate ihtiyacı olabilir o tarz insanın. Ben sahsen hiç yapmadım kız arkadaşımın omzuna. Genelde hep onları kollarımın altına aldım. Ben yatarsam sevdiğimin dizlerine yattım..

0|0
    0|0
  • sevgilisi olduğu için olabilir mi?

0|1
    0|0
  • olabilir sakıncalı bir tarafı yok, şirinlik yapıyor olabilir, ya da sevgisi göstermek falan işte...

1|0
    0|0
  • Şirinlik mirinlik işte. Önce davran sen koy başını.

2|0
    0|0
  • arada bırakın da bizim de kafamız rahatlasın mutlu olalım sevgi şefkat alalım değil mi ? hep size hep size olmaz :)

0|0
    0|0
  • daha güven vereci belki

0|0
    0|0
  • güven hissi verdiği için yatıyor çoğu bayan

2|0
    0|0
  • normal yani ha sen yapmışsın ha o ne fark eder

0|0
    0|0
  • sefkat arıyo demekki sevgisiz kalmış.

0|0
    0|0
  • asırı sevgıden yapılır sefkat bekler senden

2|0
    0|0
  • Bende severdim birbirimizin omuzlarına yatardık

hatta hiç unutmam

sene 2006 da

Sarayburnunda bank ta sevgilimin dizlerine yattım :D

deniz karşı

0|0
    0|0
  • Elbette normaldir. Hele bayanın omuzlarında yatma stresleri atma anları olarak görülmeli.

0|0
    0|0
  • demekki seninkiler sana çok bağlanmışlar ve senden de ilgi beklemişler :)

0|0
    0|0
  • buna ihitiyacı olabilir yanlız kaldıgı için veya bir derdi olabilir

1|0
    0|0
  • Rol icabı kadınından beklenir ama erkekte yatabilir arada" abartmadan".

0|0
    0|0
  • Erkek (robot) yapmamalı senin sevmediğin birşeyi

0|1
    0|0
  • Bi kere de o yatsın aaa? Hep kızlar yatıyo genelde :|

0|0
    0|0
  • sevdiği için yatıyor olmasın:)

0|0
    0|0
  • Bilmem ki neden

0|0
    0|0
  • yapmam ben yav

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Keske omzuna yatacagim bir sevgilim olsaydi

1|2
    0|0
  • omuza yatmayla roller deişmez o an kimn şefkate ihyacı varsa o yatabilr.sevgililer birbiri içn vardır sonçta yadırgamam bn bu olayı

0|0
    0|0
  • İlla bir sebebi mi olması gerekiyor :) huzurlu oluyordur bu şekilde :)

0|0
    0|0
  • bunda neden aramak çok saçma.bazı duyguların kadını erkeği yok.

0|0
    0|0
  • :Dgüldürdün sağol

tüm rolleri bize devrettiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...