Beşiktaş'ım:1 Napoli :1... Maç yorumlarınız neler?

Ben tek tek eleştiri yapmıycam özet olarak sahaya beraberlik için çıkmış bir Beşiktaş sevmiyorum. Beşiktaş dediğin saldırmalı rakibin üstüne gitmeli. Penaltıya kadar çok sıkıcı bir maçtı dün gece 1.5 saat uyumuş biri olarak 50 kere yatıp uyumayı düşünsem de izledim. Seyirciye gelince eski coşkusu kalmadı be. Nerde o tüyler ürperten taraftar? Bunlar benim düşüncem katılmak zorunda değilsiniz. Kendi düşüncelerinizi paylaşın.

0|1
3|31

En İyi Erkek Görüşü

• Şenol Güneş rakibi kilitlemeyi çok iyi biliyor. Napoli hafta sonu Juventus a karşı bile daha net pozisyonlara girmişti. Büyük takıma karşı boyle oynanır. Savunmadaki Rhodolfo Marcelo ve Adriano çok iyiydi. Özellikle Adriano maçın en iyisiydi bence
    İtalya ligini ikinci bitirmiş , grubun favorisi takıma karsi 2 maçta 4 puan almak başarıdır. Ligde ve avrupada oynayipta Real Madridle beraber mağlubiyet görmeyen 2 takımdan biri olarak devam etmek güzel
    Son olarak zaman geçiren Pepe Reinayi ve hibrit cimi yumruklayan Napoli hocasını görmek bazı şeyleri iyi özetledi. Tribünlerde eski günlerine dönüyor

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• İşte bunlar hep futboldan anlamamak. Napoli'ye karşı Real Madrid falan olman lazım saldırmak için.

Öyle kolay değil o işler, deli gibi ayağa hızlı oynayan, fizik olarak bizden daha dirençli ve ileride çok hızlı adamları olan bir takım Napoli. Seviye olarak Beşiktaş'ın üzerinde.

Süper Lig değil bu, Şampiyonlar Ligi'nde her maça atak oynayarak çıkacak bir türk takımı yok.

Maç da gayet iyiydi, ikinci yarı çok duruldu.

Taraftar konusuna gelince, tam aksine taraftar Dünya'nın heryerinde maça ağırlığını koymasıyla etkili olur, birileri 'uuğğ, ığğ saçma sesler' demiş ama taraftar maçta bu şekilde baskı kurar. Hakemi bu şekilde baskı altına alırsın, rakibi bu şekilde demoralize edersin.

Öyle maçtan bağımsız 'Kartal gol gol gol' diye bağırmakla, marş söylemekle, şarkı türkü çığırmakla bir halt olmuyor, hatta kendi takımını baskı altına alıyor taraftar. Takım oyun kurmakta zorlanırken 'Kartal gol' diye tezahürat yapan taraftar maldır.

Tekrar söylüyorum, Napoli'ye karşı açık oynasa idik puan muan alamazdık. Ayrıca takımda ciddi eksikler var, Gökhan İnler, Oğuzhan falan daha ilk maçlarına çıktılar, Caner Erkin sakat, Talisca sakat, maç içinde Toşiç sakatlandı, takımda bir yorgunluk var ve göbek oyunundan kanat oyununa geçmek konusunda sorun yaşıyoruz.

Turnuvadan önce herkes Napoli'den içerde bir puan alıp Benfica ile yarışmanın hesabını yapıyordu ama adamlardan iki maçta 4 puan aldık, bunun ne kadar büyük bir başarı olduğunu görmüyorsanız futbol yerine curling izleyin.

0|2
    0|0
  • Beşiktaş Talisca, Caner"in yoksunluğunu çekti. Özellikle duran toplarda Talisca, sol bek olarak ciddi sıkıntılar yaşadı. Caner hem sol bek hem de ofansif anlamda sağlam oyuncu idi. Napoli bu maça iyi konsantre olmuş; Beşiktaş"a göre daha iyi hazırlanmış ve konsantre idi. Kaçırdıkları gol pozisyonları bir hayli fazla idi. Şans faktörü Beşiktaş"ın yanında idi. Bence 1 puana Beşiktaş sevinsin. Penaltıdan golü attıktan sonra çok fazla süre yoktu ve daha sağlam , agresif ve de pres anlayışı ile oynasa idi; ki kendi sahasına kapandı genel olarak dünkü maçta bana göre gereksiz bir oyun sistemi idi. Sen kendi evinde oynuyorsun kontrollü olarak ilerleyebilirdik. Napoli"nin üzerine gelmesini bekleyeceğine , saha ve seyirci avantajı ile pres yaparak rahatsız etmesi gerekirdi. Sakat oyuncuları var idi Beşiktaş"ın ama büyük bir kulüp sezon öncesi maç trafiğini göz önünde bulundurarak alternatifli kadrolarla her bölgenin alternatifi olacak şekilde kadrosunu kurabilmesi gerekirdi. Yine de sonuç itibari ile 1 puan iyi bir skor.

0|0
    0|0
  • Oynanan futbola ve poziziyonlara bakarsak Napoli daha iyiydi galibiyet isteyen taraftı ancak son dakikalarda penaltı golüyle öne geçmişken 10 dakika sıkıcaksın dişini bu konuda haklısın. Beşiktaş'ın 1 puan için sahaya çıktığı belliydi istediklerini aldılar diyebiliriz bence 2 takım içinde kötü sonuç değil bugün olası Benfica galibiyetiyle Beşiktaş 3. sıraya geriler ve içerde Benfica maçı hayati önem taşıyor.

0|0
    0|1
  • Olsun, buda iyi bece. Umarım sonuna kadar giderler.

0|1
    0|0
  • karşımızdaki takım napoli, azıcık açıl patates eder adamı, şenol hoca doğru yaptı, golü de bulduk şansa ama defans dizilimi çok kötüydü maçta, rhodolfho tankere dönmüş resmen, inşallh tosic e bişey olmamıştır, marcelo tosic ikilisi daha güven veriyor, son olarakta seyirci konusunda haklısın, inanılmaz sinir bozucu

0|1
    0|0
  • Haklısın taraftarın tek yaptığı uuuğğğğ ııııığğ üüüğğğğ tarzı saçma sesler buda futbolda ne konsantre bozar ne bir şey taraftar olarak 0 olduğu için Beşiktaş oyuncuların deplasman kaygısı kalmadı.
    Yani bu golden sonra taraftarlar biraz coştursa oynatmazlardı o heyecanla bitmiş taraftarlar ama çok iyi bir sonuç ve Beşiktaş yine mantıklı oynadı Şenol Güneş önderliğinde.
    Ama adamlarda kalite çok fazla tık tık kaleyi bulan bir insigne var şans olmasa çok kötü olurdu.
    Darısı Fenerbahçe maçına umarım 4 takımımızdan ilk galibiyeti çıkartır bu turdaki maçlar için Gent 2-0 yendi Torkuyu Zurich 2-1 Osmanlıyı.
    Beşiktaş daha iyi bir skor sıra Fenerbahçe de gerçekten çok zayıf bir MU var hatasız oynanırsa ihtimal var.

0|0
    0|1
  • Avrupada kırk fırın ekmek yememiz lazım.

0|1
    0|0
  • Maçtaydım taraftar fena değildi. Maça gelince kötü oynadık şenol hoca cenki oyuna almamalıydı yinede yenilmekten iyidir bu sonuç

0|0
    0|0
  • salladık ama yıkamadık

0|2
    0|0
  • iyi sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • aynen öyle 1 0 öne geçtiğinde 1 oyuncu alırsın oyunu sogutursun taç kullanıyosun adama pas veriyosun delirdim ya

0|0
    0|0
  • Gruptan çıksında gerisi önemli değil

0|1
    0|0
  • 0-0 dedim 1-1 bitti. Nihayetinde yine kazanan biz olduk.

0|0
    0|0
  • Golden sonra 5 dakika dikkatli oynayacaksın abi yoksa tıkarlar böyle işte golü. Umarım benficayı yeneriz.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'ın kalitesi ortada napolinin ortada napoli acık ara üstün oynadı napoli Beşiktaş'tan çok iyi bir takım orda yenilmiş olabilir Ama BJK den güçlü... süperlik takımı olsa saldırır ve Kazanır çünkü deplasmanda oynayamıyor lig takımları..

0|0
    0|0
  • Çok panik yapıyoruz

0|0
    0|0
  • Dün bir arkadas vardı buralarda böbreğini satıp napoli ye bascam diyodu iddia sağlam bastı sıgıra😆

0|0
    0|0
  • beşiktaş kendi sahasında ezildi kimse kusura bakmasın

0|1
    0|3
  • Devriyedeyim izleyemedim 😞

0|0
    0|0
  • 10dk dayanamadılar

0|0
    0|0
  • kupon geliyor..

0|0
    0|0
  • Beşiktaş dayanamadı dayanmalıydı çok açık hatalar yaptılar maçın hakkı değildi

0|0
    0|0
  • O gol nasil yenir ya ben sinirlerdeyim 😡😠

0|0
    0|0
  • 0/2 attıydık gitti bir maç :/

0|0
    0|1
  • Rezalet

0|1
    0|4
  • Tebrikler iyi oynadınız

0|0
    0|0
  • herzaman istedigim bir bjk yoktu ama iyiydi

0|0
    0|0
  • haklısın maalesef avrupada iyi değil takimlarimiz bir puan süper oldu bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Şu an Şampiyonlar Ligi'nde hiç yenilmemiş iki takım var, biri Beşiktaş, biri de Real Madrid. Ama evet, çok kötüyüz tabii hep.

• Kürtajdan sağ çıkmıs gibi sevindi napoli daha kötü oynadik diyenler var biz bu takimdan 4 puan aldik hatirlatiyim
    #BESİKTAS

0|1
    0|0
  • Beşiktaş güçlü napoli orta sahası ve savunmasını geçemedi oyuna ağırlık koyamadı cenk tosunun oyuna girmesi çok saçmaydı zaten orta sahada çok üstündü napoli, büyük fırsattı galibiyet

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar sinirimi bozan bir maç hatırlamıyorum. Özellikle penaltıdan sonra ne kadar zavallı ve kişiliksiz oynadı Beşiktaş.
    Adamlar ceza sahamıza kadar elini kolunu sallaya sallaya geliyor ve Beşiktaş'tan bir kişi baskı kurmuyordu

0|0
    0|1
  • kırk yıl arasam böyle sonuç bulamam

0|5
    0|0
  • Carşı olmadan Beşiktaş taraftarı sesini duyuramaz. Derbide 2000 Gs taraftari Vodofone Arenayı inletti

0|3
    0|4
Yükleniyor...