Beşiktaş 1-1 Napoli?

Maç beraberlikle bitti yine de kötü bir sonuç değil.
Maç içi görüşlerinizi alalım.

Bence hakem gerçekten çok başarılıydı ya benim 5 dk ayrılmam da hata yapmıştır ya da hiç hatası yoktur çünkü gerçekten inanılmaz başarılıydı hakem.
Onun dışında Cenk Tosun hiç iş yapmadı aynı şekil Oğuzhan da sahalardan uzak olduğu için pek bir şey yapamadı ama Aboubakar topu içeri yollarken net bir el ile penaltı kazanan Beşiktaş Quaresma ile golü buldu. İnsigne gerçekten çok tehlikeliydi şansımız yaver gitti Allahtan uzaktan Hamsik güzel bir gol attı ama yine de bu kadroyla çıkabilecek en iyi performansı çıkardı Beşiktaş gerçekten Şenol hocaya bayağı bir saygı duydum açıkçası.

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• 2. Olarak çıkmak lazım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şenol Güneş rakibi kilitlemeyi çok iyi biliyor. Napoli hafta sonu Juventus a karşı bile daha net pozisyonlara girmişti. Büyük takıma karşı boyle oynanır. Savunmadaki Rhodolfo Marcelo ve Adriano çok iyiydi. Özellikle Adriano maçın en iyisiydi bence
    İtalya ligini ikinci bitirmiş , grubun favorisi takıma karsi 2 maçta 4 puan almak başarıdır. Ligde ve avrupada oynayipta Real Madridle beraber mağlubiyet görmeyen 2 takımdan biri olarak devam etmek güzel
    Son olarak zaman geçiren Pepe Reinayi ve hibrit cimi yumruklayan Napoli hocasını görmek bazı şeyleri iyi özetledi. Tribünlerde eski günlerine dönüyor

0|1
    0|2
    • 1ay

Ahaha, Reina deme :D
      Beşiktaş ile Liverpoolun kötü geçmişi vardı.
      Gerçi 8-0 yenilip 2-1 yenmekte garipti ama eski garip beşiktaş yokmuş artık ve gerçekten kötüydü kadro heleki Cenk berbat oynadı, İnleri çıkarmak saçmalık adam orta sahada dar alan sıkıştırılınca kilidi tek başına açıyordu ama Oğuzhan göstermediyse iyi performans uzun süre sonra gayet normal ama Şenol Hocanın bir bildiği varmış demek.
      Gayet başarılı bir skor gerisi Fenerbahçe sonra da Osmanlı ve Konya için gelir umarım iyi skorlar. Sıralama yanlışsa kusura bakma Konya ve Osmanlı maçları ne zaman bilmiyorum mesajdan sonra bakacağım zaten üşendim değiştirmeye :D

• 1ay

O liverpolu uefada Tolgayin fuzesiyle eleyip evine yolladık hesap kapandı :) Sampiyonlar liginde oynayan 32 takımdan ligde ve avrupada kaybetmeyen iki takım Beşiktaş ve Real Madrid. Bu alkışlanması gereken başarıdir

• 1ay

İyi ilerliyor Beşiktaş ligde yenilmeyince avrupa da yine iyi gidiyor diyebiliriz özellike Napoli maçları sonrası açılırsa diğer takımlara karşı iyi olacaktır fakat Benfica en zor maç olur çünkü Türk takımlarını çok tokatlayan bir ekip kendisi.
      Ama yinede gelebilecek en iyi grup geldi beşiktaş adına bir M. City Barcalı grup gelmemesi de büyük bir avantaj bu ilerleyişle kesinlikle çıkması gerekiyor gruptan ilerlemek veya ilerlememek önemli değil ama potansiyele bakılırsa 1. olarak çıkmak farz.

Kızlar Ne Diyor 1

• Tek kelime ile sıkıcı bir maçtı

0|0
    0|1
    • 1ay

Aman aman savaş yoktu tabi yoktu ama dk 75e kadar inanılmaz elden bırakılmayan bir disiplin vardı her iki taraf adına da.

Erkekler Ne Diyor 6

• Maçı izlemedim ama radyodan dinledim özetlerini izledim sonra Şenol Güneş in bu sene yaptığı net iki büyük hata Olcay ve Cenk üzerinde ısrar etmesi özellikle Kerim Frei gibi süratli adam eksiltebilen teknik güçlü şut atan bir oyuncusu var bana göre şans vermesi lazımdı lig maçında ve bu maçta onun dışındaki tercihlerinin çoğu yerinde elindeki kadro çerçevesinde Cenk çok etkisiz 10 üzerinden 4 bile alamaz son üç maçta 2 lig ve bu maç için söylüyorum Oğuzhan konusuna katılmıyorum daha doğrusu kısmen katılıyorum Cenk ten daha iyiydi ama radyo dan dinlediğim kadarıyla tabii

0|1
    0|0
    • 1ay

Oğuzhan, Cenk kavga edeceklerdi en son oğuzhan geri atıyor cenk ara pes bekliyor.
      Daha maçta ikisi paslaşamadı zarar oldular pas kaybından.
      Sarışın oğlanda sağ bekte biraz heyecanlı oynadı ama gökhan caner oynamaya başladı mı çıkarlar gruptan.
      Zaten caner tek yeter o takıma. Müthiş bir kalite süper bir deha.
      Arda 1 Caner 2 oda takım farklarından Caner Fenerbahçe takımını asla satmadı ama Aziz yıldırım harcadı onu.
      Olacak iş mi adam şu an Reale bile giderdi o yetenekle.

• 1ay

Caner sezonu kapattı en az 5 ay yok iyimser ihtimalle Talisca da önemliydi hücumda ama beşiktaşa kısa 1.70-1.75 veya 1.78-1.82 cm boylarına orta-uzun boylu seri yerden pas yapabilen hareketli bir oyuncuya ihtiyacı var olmazsa Beşiktaş büyük ihtimalle ya en iyi ihtimalle üçüncü olur ya da dördüncü olarak grubu bitirir Aboubakar kesinlikle Mario Gomez gibi temiz bir finisher bitirici golcü değil ama çok mücadele eden koşan topla gidişi olan bir oyuncu belki Aboubakar konusunda yanılıyor olabilirim ama takıma katkısı Gomez den çok fazla gol haricinde

• 1ay

Canerden haberim yoktu bak pek takip edemedim BJK sakatlıklarını gökhan geçe gün vardı ona ne oldu?
      Ve aboubakar biraz şık çalımlar peşinde böyle bir maçta tabi ki rahat çalım atamadı ama frei bu maçı belki hareketlendirirdi.
      Quaresmayada geçiş yoktu kolay çalım yemediler açıkçası.

• Oynanan futbola ve poziziyonlara bakarsak Napoli daha iyiydi galibiyet isteyen taraftı ancak son dakikalarda penaltı golüyle öne geçmişken 10 dakika sıkıcaksın dişini bu konuda haklısın. Beşiktaş'ın 1 puan için sahaya çıktığı belliydi istediklerini aldılar diyebiliriz bence 2 takım içinde kötü sonuç değil bugün olası Benfica galibiyetiyle Beşiktaş 3. sıraya geriler ve içerde Benfica maçı hayati önem taşıyor.

0|0
    0|1
  • 1-1- mi bitti bjk için iyi sonuç gruptaki konumu itibari ile artık gruptan çıkmaya çok yaklaştı bence ama yine ilginçliğini gösterdi sen italyada yen burda yeneme yine bir ilginçlik yapmaz ise gruptan çıkacaklar

0|1
    0|0
  • vallahi arkadaşı aradim sabah maça 1 1 skor veya berabere oyna dedim dalga geçti olmaz dedi ben ms 0 a 50 attim barca ms 0 ile bakalim o gelirse 530 lira gelecek bekliyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

En mantıklısı berabere oynamaktı zaten bende berabere biteceğini düşündüm kadrolar netleşince.
      Barcelona M. City maçı 2-0 Barça alacaktır tahminen. Ama şans tabi ki riskli oynamışsın ya tutarsa diye belki de tutar.

• Tebrikler Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım sakatlıklarla ilgili çok korkmuştum ama bu sonuç iyi ve adil oldu kazanabilirdik biraz yatmayı top tutmayı oyun soğutmayı bilsek ama sağlık olsun bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...