Ya göbek eritmek için yanlış egzersizi mi seçtim acaba hemen yoruluyorum :( ?

Şimdi kesin kararlıyım göbeğimi eriticem hatta yediğime içtiğime de çok dikkat etmeye başladım. Bunun yanında sıkılaşmak için egzersizle de destekleyeyim dedim ama gençler afedersiniz geberiyordum yaa daha ikinci dakikadan bidee :/ yanlış bir egzersiz şeysi mi seçtim acaba burdako egzersiz daha çok erkeklere mi uygun anlayamadım ne önerirsiniz?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• bu video aslında doğru çünkü açıklamada göbekli bir insan 1 ayda bu vüvuda sahip olur diyo yani sen azar azar yapıcaksın bu videoyla aynı gitmeye çalışırsan hem yorulursun hemde kendine zarar verirsin il baş kendin ne kadar yapabilirsen zorlanınca ara vericeksin o kadar

0|0
    0|0
    • 1ay

Ama o videodaki insanın karın kasları falan da var ben karın kası istemiyorumm 😄 öyle bir şey olmaz dimi

• 1ay

Hayır ilk göbeğin ericek sonra gaza gelirde fazla çalışırsan artık baklavalı bir arkadaşımız olursun :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Sana inanılmaz önemli bir bilgi.
    Önemli olan senin belirli bir efor sarfetmen şimdi sen yürüyüş yaptın 1000 kalori yani enerji harcadın ve mekik çektin aynı kaloriye denk gelecek şekilde nerede en çok yağ varsa oradan gidiyor yani bacak daha fazlaysa oradan gider.
    Umarım anlatabilmişimdir ama yağ yoksa göbekte kas yaparsın mekikle tabi varsa da vucutta nerede en cok yag varsa en hızlı yağı oraya calisarak eritirsin.

0|0
    0|0
  • Mekik göbek eritmez , sadece sıkılaştırır. Karın kası düşünüyorsan yapabilirsin. Göbek eritmek istiyorsan diyet programı uygulayıp ve bol bol yürüyeceksin. Daha sonra sıkılaştırmak için mekik çekeceksin.

0|1
    0|0
    • 1ay

Her sabah 1 saat tempolu yürüyorum bol bol su da içiyrum. Ekmek ve şeker, kesinlikle tületmiyorum. Tabi daha 1 hafta oldu.

• 1ay

3-4 da etkisini gösterir

• 1ay

3-4 ayda

• bu göbek eritmek için değil sıkılaştırmak için

0|0
    0|0
  • plates al kardeşim

0|0
    0|0
  • Eritmek icin karin calismicaksin yag yakcaksin kardiyo yapacaksin

0|0
    0|0
  • Akşamları koşuya çıkabilirsin faydasını görürsün eminim ve sonra ağır bişeyler yeme bol su iç

0|0
    0|0
    • 1ay

Yürümeyi severim hatta normalden hızlı bile yürürüm koşu değil de. Sabah veya akşamları 1 saat kadar yürüyorum zaten

• 1ay

Ara vermeden yaparsan 1 ayda bile etkisini kesin görürsün!

• 1ay

umarımm

• Yoruldukca enerji yakarsin iyi bisey bu zorla kendini

0|0
    0|0
  • Knk 100 şınav programı var ona benzer mekik programı var onu takip et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...