Nikahta vereceğim evet cevabının daha farklı şekillerini istiyorum sizden. fikri olan?

arkadaslar yakın zamanda nıkahım var ve farklı , hoş cevaplar arıyorum mesela '' hayır diyemem'' gibi.. fikri olanlar yazabilir mi? saçma saçma cevaplar hariçççç..

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• :D:D umarım mutlu bir evlilik hayatınız olur.ben yapmayı düşünüyordum ama daha yaşım genç :D hayır deyip biraz bekledikten sonra lısı olması dileğiyle evet :D damadın kalbine inmez umarım :D:D

0|1
    0|0
    • muziplikler bekliyo benden eminim şaşırmaz :) cevap için saolun, insanca yazdığınız için ayrıca tesekkur ederım

• Güzelmiş bu en iyi cevabı haketmiş gerçekten tebrikler:=)

• lafı toparlayana kadar nikah memuru işlemi iptal edebilir, hayır kelimesini kullanırken dikkatli olun derim:) yasal bir akit imzalanıyor ve prosedür bir acayip, şaka yapayım derken nikahı iptal olan arkadaşım var benim. aman diyeyim...

Erkekler Ne Diyor 11

• geyirerek ver öğğeverrrtt

1|2
    0|0
  • - siz sümerve kızı merve keremi kocalığa kabul ediyor musunuz?

- o kadar gelinlik giymişim, süslenmişim, püslenmişiz sorduğun soruya bak yok evlenmiyecem geçiniz efenim, geçiniz bir daha bana böyle sorularla gelmeyin aaa

daralıyorum, bahatttiiin

1|0
    0|0
  • 14 gün önce fikri yazmış halbuki fkldgjdfgjkld

0|0
    0|0
  • Hastamisin sen!

Neyin kafasini yasiyon..

Sacma sacma sorular sorma ya bide evlencm diyon..bu kafaylanmi

2|0
    1|0
    • aradan senn gibilerin çıkmasına şaşırmıyorum.. e tabii illa ki böyleleri de olacak, normaldir.

• fikri mi lazım :(

0|0
    0|0
  • farklı dillerde söyle mesala nıkah memuru ıngılızce sorsun sen amanca cevap ver :D

0|0
    0|0
  • Yea Nigga !

1|0
    0|0
  • ben da si yes ja oui derdimmm

0|0
    0|0
  • bitanesindeeeğğn biğtanesineyyy

0|0
    0|0
  • "hıı" de işte bence çok samimi

0|0
    0|0
  • boynuna sarıl ondan evet de sende :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bizim bir tanıdık farklı olsun diye "bekarlığa veda " diye bağırdı bütün salon elveda anlamıştı.onun durumuna düşme

0|0
    0|0
  • bu insanlardaki farklı olma çabasını anlayamıyorum evet de gitsin bazen klişelik iyidir

2|0
    0|0
  • 1- HAYIRRR, demiyorum evet diyorum :)

2-Neden olmasın?

0|0
    0|0
  • yeah man oh ye , sana puanım doğuz kanka

0|0
    0|0
  • ne gerek var

0|0
    0|0