Fikret Ormanın Aziz Yıldırımının yolundan gittiğini söyleyebilirmiyiz?

Açıklamaları vardı bugün Öğle saatlerinde ve gerçekten Aziz Yıldırım gibi sert ve kendine emin bir şekilde açıklama yaptı.
Bilmeyenler için üşenmeden paylaşacağım her ne kadar telefonda olsamda.
Sosanın geri dönme ihtimali çok zor.
Gomez isterse onun için bir anlaşma yapabilersek geri gelebilir.
Gökhan tutturdu gidecem gidecem diye gördük ne olduğunu.(3m euro aldılar tek senelik bu kirada)
Bizden giden o kadar kolay geri gelemez buradayken mutlular gidince pişman oluyorlar öyle hemen almam takıma herkesi.
Quaresma gelmek istedi hatasını anlamış zaar bizde gelsin dedik giderken yamuk yapmadı yalvardı yakardı yuvama döneceğim diye bizde geri çevirmedik.

Tarzında açıklamalarda bulundu bu sertlik ve Hafif egoya kaçan hareketler bir hayli Aziz Yıldırımı hatırlattı bize bu kadar sert olup Caner ve Gökhan gibi dünya çapında en iyi bekleri bedavaya harcayan Aziz Yıldırım belli ki Fikret Ormana ders veriyor buda bir hayli can sıkıcı.
Düşüncelerinizi alalım tabi seviyeli olmak şartıyla.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Örnek alıyorlar baskanimizi

0|0
    0|0
    • 1ay

Bırak düşmanımın başına gelmesin bizim başkan gibisi harcadı o ikiliyi ve Aziz baba artık biter !

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Biri taraftarına pavalı köpekler sizi stada sokmayacağım diyor , diğeri taraftarın yoluna kırmızı halı seriyor
    Sert konuşmayla benzerlik olmaz , azizi taraftarının çoğu istemezken , Fiko son yılların en sevilen basarili başkanı

0|0
    1|0
    • 1ay

Aziz Yıldırımda öyleydi bir aralar bu işler böyle başlıyor dostum ama yanlış yola doğru gidiyor umarım uyanır.
      Aziz Yıldırım GFB kapışması olduğu için denmiş şeylerdi bunlar inceye araştır biraz.
      Aziz Yıldırım kişilik olarak iyi bir insan fakat Başkanlıkta oyuncularını bitiriyor gözünün yaşına bakmadan oda özellikle benim Caner ve Gökhan gibi en sevdiğim 2 oyuncu serbest kalarak giderse gerçekten üzülmem gerekiyor ondan dolayı Aziz Yıldırım takımın iyiliği için gitmeli 2018'e kalmadan.

• Onun gibi olacaksa vay Türk futbolunun haline ama ben bir örnek almayı bilmiyorum da benzerlik yok Aziz Yıldırım kulüp başkanlığına yakışmıyor.

0|0
    1|0
    • 1ay

Başbakan olsa vay halimize :)
      Diktatörlük var biraz.
      Fikret ormanda özenmiş güzel bir şeymiş gibi.
      Ama kişi olarak iyi biri Aziz Yıldırım saygı duyulacak bir kişilik.
      Ama bir başkan futbolcusunu harcamamlı bu kaç oldu?

• Hepsi tribüne oynuyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...