En iyi suplament markası hangisi?

Gainer almayı düşünüyorum, en iyi olmasa da olur bir kaç kaliteli marka yazarsanız sevinirim

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gainer yerine bcaa ya da protein alsan ve karbonhidratı pilav, makarna, bulgur gibi kaynaklardan alsan daha mantıklı olacağını düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • 1ay

Yemek yesem zaten alcam da aldım 2,3 kilo geri verdim ama 😔

Kızlar Ne Diyor 1

• weider ve muscletech ama piyasa da hardline daha ucuz ve bol

0|1
    0|0
    • 1ay

Mucletech baya kişi söyledi galiba onu alcam

• 1ay

var tabii ancak cikolatali olanini tavsiye ederim cilekli vanilyali da tiksindirebiliyor

• 1ay

Tamam teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Optimum iyidir fiyat maküldür weider kendini kanıtlamıştır ama pahalıdır

0|1
    0|0
  • Weider, optimum, muscletech, ultimate

0|1
    0|0
    • 1ay

Sonradan gördüm gainer almanı tavsiye etmem hacim istiyosan onun yerine glutamin ya da creatin al hiç olmadı bcaa felan al kesene zarar gainer. Ayriyeten kilo istiyosan yulaf ezmesi felan al muazzam karbonhidratlı ve lifli bir besindir.

• 1ay

Yulaf ezmesinin tadı berbat ya bir kere almıştım, yiyemedim sonra başkasına verdim
      Bir de gainerın içinda onlardan da olmuyor mu zaten?
      bir keresinde bcaa almıştım sonra sporu bırakınca tarihi geçti çok azını kullanmıştım 😕😂

• 1ay

Yulafa alışman lazım olmadı muzla yoğurtla çikolatayla felan tatlandır. Ben sadece sütle tüketiyorum alışma meselesi.
      Gainerda var doğru fakat servis sayısı çok azdır çoğunluk karbonhidrattır gainerda.
      Tavsiye etmem. Cebe zarar başka bişey değil.

• Gainer alma hicbir ek faydası olmayan birsey. Git bulgur kuru fasulye falan ye.

0|1
    0|0
Yükleniyor...