Kpss ile spor salonu birlikte yürür mü sizce?

Kpss calsiiyorum ben ama bir yandan da spor salonuna gitmek istiyorum sizce spor salonuna gidersem kpss calismami cok kotu etkiler mi cok yorulup calisamaz hale gelir miyim.

Güncellemeler:
1ay Kpss calisan arkadaslarim gitme diyor ne yapim bilemedim ;(

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• zaten çıtı pıtı bir şeysin fiziginde iyi görünüyor çok spor salonuna ihtiyacın var mı sence? Ama gidersende ikisinide rahatlıkla beraber yürütebilirsin bence, seni zorlamaz. Ayrıca hayatta bir çok işi eş zamanlı birbirini etkilemeden yürütmeyi öğrenmelisin hem öyle değil mi :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Zayifim ama sıkı degilim.

• 1ay

Koç gibi demek istedim kalin yani ;))

En İyi Kız Görüşü

• Sen bilirsin ama bence yürür sporu çok abartmazsan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Çalışmanı bitirdikten sonra gidebilirsin günde 1-2 saatini ayırabilirsin bence çok etkilemez

0|0
    0|0
  • Günde 8 saat uyuyup, 16 saati tamamen derse ayırıyorsan belki kötü hissedebilirsin başlarda zaman ayırmıyorum sanarak ama senin için daha iyi olacaktır sporla birleşmesi.
    Bunuda zamanla farkına varırsın.

0|0
    0|0
  • Bence kpssyi bırak spor yap

0|0
    1|0
  • Spor seni dinç tutar. Tartıda kilonun azaldığını gorunce daha mutlu olursun. Dlbu mutluluk ders çalışma şevki sağlayabilir sana

0|0
    0|0
  • tabi ki olur hocam hatta daha da iyi olur, spordan sonra odaklanma sorunu yaşamazsınız

0|0
    0|0
  • evet yürür

0|0
    0|0
  • Etkilemez

0|0
    0|0
  • Hayır 1 saat zaman harcican orda

0|0
    0|0
  • Saglam kafa saglam vücutta bulunur, devam.

0|0
    0|0
  • Yürür.

0|0
    0|0
  • tabiki engel degil daha iyi gider

0|0
    0|0
  • Bence hayatında olması gereken şeylerden biri spor ben 8. ayım oldu gidiyorum günde 2 saat spora ayıramaz mısın? Hem spor seni dinç de tutar kpss ile gider bence sıkıntı olmaz tavsiye ederim spora gitmeni 👍

0|0
    0|0
    • 1ay

Degil mi bende oyle dusunuyprum evet yazilacam sanirim ;)

• 1ay

Spor o kadar zevkli ki var ya hiç bırakmak istemeyeceksin iyi çalışmalar dilerim dostum 😀

• 1ay

İçinden ne yapmak geliyorsa onu yap çevreden gelen düşünceleri aldırma bence birey olarak ben bunu yapmak istiyorum diyip kendin karar ver buna senin hayatını ve zamanını kimse senden iyi bilemez çünkü 😀

• Haftanın 3 günü gidersin salona 4 günüde çalışırsın hem daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • 1ay

Oyle degilde haftta sonu gitmeyecem zaten haftaici de 2 saat ayiririm diyorum.

• 1ay

Hafta da 5 gun , gunde 2 saa dusunuyorum.

• 1ay

5 gün çok o şekilde kpss ye fazla ilginemessin.3 gün iyidir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...