Fitnessa giderken nasıl çanta kullanılır çantaya ne koyarsınız?

Fitnessa giderken poşete koysam olurmu yaa sirt çantası

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Rahat bir sirt cantasi olabilir. Su minik sampuan minik duj jeli havlu ve yedek kiyafet koy minik bir protein var ya da mandalina da al yanina cikinca kan sekerini duzenler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen ben orada burada banyo yapamam.
    Yapmadım da daha 5-6 seneyi geçmiştir Bodyi bırakalı ama hiç duşa girmediğim için orada ne şampuan ne duş jeli sadece orada giyeceklerim ve fanila giyiyorsan değiştirirsin birde sürmeli sıkmalı nasıl seviyorsan deodorant al yanına onun için de elde tutmalık adi das tarzında markalar tercih edebilirsin modelleri uygun oluyor spor için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Spor okul sırt çantası gibi bir çanta daha iyi olur ama istediğin bir çantayı kullan içine fitness dagiyiceklerini spor ayakkabı ( ayağındaki spor değilse ) duşuvarsa şampuan ve havlu koy deodorant da koyabilirsin eksik bişey var mı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Sirt cantasi iyi bir atlet , bir tisort ya da ekstra ust , havlu ve su al yeterli.

0|0
    0|0
  • havlu duschjeli Deodorant su ve spor karisim icecegi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• havlu spor ayyakabasi yeterlidir

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın poşet de olur çanta da. Çantaya iç çamaşırı , havlu , ayakkabı , spor kıyafetlerimi , şampuan filan koyarım

0|0
    0|0
  • pazar filesine koy

0|0
    0|0
  • 2 kiremit 1 tuğla bim poşedine çimontoyla karışık toprak sığarsa bir mala sığmazsa elimde

0|0
    0|0
  • farketmez, havlu, temiz bir ayakkabı, iç çamaşırı, şampuan olsun yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...