Beşiktaş Napolı Maçı Ne Olur Sizce?

Sizce Sonuç Ne Olur Sizden Yorumlarınızı Alayım

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Taraftar desteği ve moral yerinde olursa yeneriz diye düşünüyorum onun dışında Caner Erkinin sakatlığı maç için kötü oldu umarım sağ-sol bekleri güzel oyuncularla tamamlayabilirler. Biraz zorlanacağız ama ben kaybetmeyi düşünmek bile istemiyorum.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bjk alır inşallah

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu maçı alacaz başka yolu yook

0|1
    0|0
  • napoli 3 beşiktaş 1

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Grupta 3 mac kaldı ikisi sahamızda , ilk 3 maçtaki oyuna bakarsak ilk ikiyi hak ediyoruz. Fakat Napoli çok cabuk ceza kesebilen bir takim. Geçen gün Juventus maçlarını izledim basa bas oynadılar kazanabilirlerdi hatta ama eski oyuncuları Higuain attı bitirdi.
    Eskikler can sıksa da Şenol hoca nin 11 i elinden geleni yapacaktır. Seyirci baskısını degerlendirirsek deplasmanda olduğu gibi kazaniriz
    Beşiktaş adına Marcelo, Quaresma, Tolgay ve Aboubakar in performansı sonuca direk etki edecek
    İnşallah dostu sevindirip , düşmanı üzecek bir skor alırız

0|1
    0|2
  • 3 sonuca da açık maç 3 sonucada şaşırmam.

0|1
    0|0
  • Gönlüm Beşiktaştan yana ama son dakika haberleri biraz üzücü olsa da ki buda Napoli adına sevindirici tabi ki.
    Mertens, calej karşı karşıya oynayacak yine önde basarak tutabilirse beşiktaş o ikiliye gelmeden pozisyonlar bulur zaten zayıf savunma Napoli ama savunma futbolu ölüyken beraberlik ararsa 8-0 liverpool maçı gibi bile olabilir.
    Yani her şey oyuna bağlı artık ilk yenilgisini Avrupa da almaz umar.

0|1
    0|1
  • Beraber bitmesi muhtemel ama ev sahibi olması ve taraftarla birlikte galip gelmesi şaşırtmaz. Basit hatalardan gol yemediği sürece büyük ihtimalle her şey Beşiktaş'ın istediği gibi gidecektir.

0|1
    0|0
  • beşiktaşlıyım yeneriz.

0|1
    0|0
  • içimden bir ses yenilecez diyor da inşallah yalan söylüyordur

0|1
    0|0
  • besiktas 3-2 alir

0|1
    0|0
  • Taraftar baskısı sağlam olursa berabere biter, yoksa napoli alır diyorum :)

0|1
    0|0
  • Napoli yener 0-4 veya 0-5 bitebilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...