NEDEN HEP BÖYLE OLUYOR ANLAM VEREN VAR MI???

arkadaşlar hep ben sevgilimin nazını çekiyorum ya normalde erkek kızın nazını çeker ben erkeğin nazın çekiyorum...İş sıkıntısı oluyor morali bozuluyor bana ters davranıyor soguk soguk konusuyor anlayışlı olacakmşm ben daha ne yapayım her canı sıkkın oldugunda yanında olmsys calısıyorum gidiyorum yanına güzel sözler yazıyorum hatta ama onun cevap;hadi uyuyalımmı bitanem bundan snra rahatssz etmem seni diyorum sende böyle konuşarak üzme beni aşkım diyor:S ben güzel şeyler yazıyorum o hiççç beni seviyor ama bende güzel şeyler duymak istiyorum ona slyat hazırlıyorum ikimiz için çabalıyorum o hiç romantk değil ben napcam böyle ya:s ayrılamıyoruzda birbrmzden ben onu cok seviyorum o da beni seviyor ama böylede bilmiyorum kafam cok karışk

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• annem ol dizinde uyut beni :D

0|0
    0|0
  • Niye iletişim sıkıntınız var yahu?

0|0
    0|0
  • boks eldiveni al içi rahatlasın nasıl olsa seni kum torbası gibi kullanıyo stres atıyo eldiven alda canın acımasın .D

0|0
    0|0
  • erkek naz mı yapar lan erkek adam ya erkek dedigin gerektigi zaman odun gerektigi zaman romantik olur seninkisi tripli küçük liseli kız gibi yemin ederim liseden bir kızla cıkarsın onun triplerini cekersin aynı olay :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onunla konuş ve yorulduğunu söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...