Beşiktaş Napoli Maç sonucu alalım beyler bayanlar?

Bugün Günlerden Beşiktaşşşşş haydı kartalımm uçur bizi😬

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Grupta 3 mac kaldı ikisi sahamızda , ilk 3 maçtaki oyuna bakarsak ilk ikiyi hak ediyoruz. Fakat Napoli çok cabuk ceza kesebilen bir takim. Geçen gün Juventus maçlarını izledim basa bas oynadılar kazanabilirlerdi hatta ama eski oyuncuları Higuain attı bitirdi.
    Eskikler can sıksa da Şenol hoca nin 11 i elinden geleni yapacaktır. Seyirci baskısını degerlendirirsek deplasmanda olduğu gibi kazaniriz
    Beşiktaş adına Marcelo, Quaresma, Tolgay ve Aboubakar in performansı sonuca direk etki edecek
    İnşallah dostu sevindirip , düşmanı üzecek bir skor alırız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 7

• Ilk macta buyuk surpriz oldu ama umarim bu aksam acisini cikarmazlar. Tek umudum Napoli'nin cok formsuz olmasi ama bizde de masallah sakatlik ustune sakatlik.

0|1
    0|0
    • 1ay

İnşallah alıcaz kardeşim stad cehennem gibi olacak

• 1ay

Stada guvenim tam zaten. Ozel hazirliklar planlaniyordu 1 ay onceden. Liverpool macini bile unutturacak bir solen olacagina eminim. Ah Caner'le Talisca saglam olsaydi bir dr Gokhan Inler tam hazir olsaydi favori kesinlikle biz olurduk ama bakalim ilk macta da kaleye gitmeden 3 gol attik. Sans yine yanimizda olsun.

• 3 sonucada açık maç öyle deplasmanda yendim burdada rahat yenerim havaları olursa 1 puan bile alamayabilir Beşiktaş. Önce sakin tedbiri elden bırakmadan kontrollü şekilde oynamalı en kötü 1 puanı cebinde tutmalı çok üstüne gidersen arkadaki açıkları affetmez Napoli. Beşiktaş kazanırsa büyük avantaj elde eder Beşiktaş ama dediğim gibi 3 sonucada açık ilk maç Beşiktaş galibiyeti beklemiyordum açıkcası beraberlik bile beklemiyordum sürpriz oldu ama bu maçta 3 sonucada şaşırmam.

0|0
    0|0
  • Umarım Beşiktaş kazanır ama tahminin Napoli sürpriz yapcak bibi

0|1
    0|0
  • İlk yarı 2, maç sonucu 2 veya 0 olacaktır. Ama direk skor olarak şu an bir tahminde bulunamıyorum :)

0|0
    0|0
    • 1ay

1 olsun desen çok mu olurdu yani😬

• 1ay

Napoli tam kadro geldiyse ki öyle duydum 1 olmaz, hiç rüya görmeyelim :D Deplasmanda Napoli eksikti Beşiktaş kaybetmez dedik, geldi :D

• Eksikleri cok
    3-4yer bence

0|0
    0|0
  • 1-2 ya da 1-3 gibi bir şeyle biter gibi

0|0
    0|0
  • bjk 2:napoli1

0|0
    0|0
Yükleniyor...