Oğuzhan mı Sneijder mi?

Beyler elbette Oğuzhan Sneijderin tırnağı olamaz ama geçen yola göre Oğuzhan mı Sneijder mi?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Bunun tartışması bile saçma. Oğuzhan büyük maçlarda dökülüyor Sneijderin dizinde sakatlığı var ameliyat olmasi gerekiyor o bakimda 1 senedir çok fazla kendini gostereniyor ama Sneijderin sakat hali bile Oğuzhana 100 basar.

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğin gibi Sneijder'in tırnağı olamaz ve böyle bir kıyaslama olmaması gerekir olsa bile Sneijder'den başka cevap verenin futbol bilgisinden şüphe etmek lazım sende belirtmişsin zaten. Yok anlık performansa göreyse Sneijder formsuz Oğuzhanda ortalarda yok ama dediğim gibi 2 isim arasında dağlar kadar fark var biri mevkisinde dünyanın en iyi isimlerinden diğeri daha çok yolun başında.

1|0
    1|2
    • 1ay

Beşiktaş'ın şampiyon olduğu sene geçen yıl yani Oğuzhan şov yapıyordu Sneijder koşamazken değil mi

• 1ay

Galatasarayın şampiyon olduğu dönemdede Sneijder şov yapıyordu bu yorumun olmadı dostum objektif olmalısın Atiba sorunda objektif olduğum gibi Mercedesle Şahin kıyaslanmaz ;)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Oğuzhan yolun başında , Sneijder ise sonlara yaklaşıyor. Sneijder kariyer olarak iyi olsa da Oğuzhan son iki senedir daha fazla fayda sağlıyor. Piyasa değeri Sneijderden daha fazla

0|1
    0|1
  • Geçen yıla göre Oğuzhan.

Bu sene Oğuzhan hiç oynamadı bir iki maç haricinde, Sneijder geçen kıştan beri ne oynuyor belli değil. Senede 5 milyon euro alıp Beşiktaş'da böyle oynasa tefe koyulmuştu.

0|0
    0|0
  • biri onun bunun cocugu biri gavurun teki

0|0
    0|0
  • Sneijder

0|1
    0|0
  • kardeş tabiki oğuzhan bir fenerbahçeli olarak diyorum birde bu abazalar karşı birlik olmak için diyorum herifler hiç bu tür sorulara gelmiyor. Meme g.. t dedimmi hepsi orda afedersin

0|1
    1|1
  • takımım olsa Ozi yi alırım kesinlikle

0|0
    0|0
  • Oğuzhan 14 milyon euro ediyor boru değil

0|0
    0|0
  • Sneijder tabiy ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...