Atiba mı Tolga Ciğerci mi?

Soru başlıkta 😊😊

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çoluk çocukla futbol muhabbeti yapmayın olm.
    Atiba mı Melo mu dersen bir düşünür, Atiba derim.
    Atiba mı Tolga Ciğerci mi dersen ağzını burnunu kırarım.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Tolga Ciğerci daha yeni geldi ve adamda Ciğer yok ama gel görki Selçuğu kesmek yerine bence De Jong için ilerisi için bu adam kesilecek Selçuk-Jong olacak bundan korkuyorum yazık olur. Atiba futbolunu beğendiğim bir isim ama bir Sneijder Oğuzhan kadar aralarında isim farkı yok aynı yaşya tecrübede olsalar çok tartışılacak bir konu olurdu aynı segment oyuncular gibi ama şuanda Atiba daha iyi tabi. Atiba'mı De Jong mu diye sorsan tartışmasız De Jong derdim ama veya Quaresma'mı Yasin'mi diye sorsan tartışmasız Quaresma gibi :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Kusura bakma da, ne De Jong'u mk? De Yong Beşiktaş'da ilk 11'e zor girer.

Atiba her maç 90 dakika top oynayıp top kapma, koşu, pas isabeti istatistiklerinde ya 1. ya da 2. oluyor, 90+1'de hava topu mücadelesi kazanıp iki kişinin arasından top çıkarıyor.

• 1ay

De Jong kariyerinin hiçbir döneminde mevkiisinin en önemli oyuncularından biri olmadı. Mevkiisinin sağlam, ayağı düzgün oyuncularından biriydi ama Hollnda'da Van Bommel gibi oyuncuların yerini asla tutmadı bir daha,

Atiba geldiğinden beri über oynuyor, kötü oynadığı maç sayısı iki elin parmakalrını geçmez, ne anlık yorumu? 2013 ylında geldiğinden beri çok iyi, özellikle geçen sezon akıl almaz seviyeleri gördü.

Amma abarttınız De Jong'u, Süper Lig seviyesinin üzerinde ama hiçbir zaman öyle Sneijder gibi bir süksesi olan bir adam olmadı.

• 1ay

@Ragnar_Lodbrok Sneijder kadar olmasa da mevkisinde sayılı isimler arasında geçer abartmaktan değil durum bu. Atina evet gerçekten iyi ve verimli oynuyor.

• Atiba , Tolgayi 10 la çarpar 2 ye boler ;)

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak. Tolga Ciğerci'nin futbolunu beğenmeme rağmen Atiba diyorum. Kıyaslanamazlar bile şuanda. Ama Atiba mı Melo mu dersen. Melo derim

0|1
    0|0
  • ikisi arasindaki tercube farki ortada yani bu kiyaslamayi yapmak bana sacma geldi ;)

0|0
    0|0
  • Tolgaa

0|1
    0|0
  • mehmet topal

0|0
    0|0
  • kebapcı mehmet

0|0
    0|0
Yükleniyor...