Napoli besikta jim akir nasil gecer yorumlar?

Bence napoli kazanir besiktas cok havalandi kanadini kircaklar bakin gorun

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• BEŞIKTAŞİM ÇOK iyi bu sene.. Evet bazı sanssizliklar oldu ama kiskanmayin siz yinede.. napoliyide haklariz biz. Nazar degdirdiniz Canerime Taliscama.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaşta kadroda eksikler var.. Sakatlar falan yani güçlü bir takım olsada karşısındaki takım hafife alınmamalı

0|0
    0|0
  • 2 0 bizde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Grupta 3 mac kaldı ikisi sahamızda , ilk 3 maçtaki oyuna bakarsak ilk ikiyi hak ediyoruz. Fakat Napoli çok cabuk ceza kesebilen bir takim. Geçen gün Juventus maçlarını izledim basa bas oynadılar kazanabilirlerdi hatta ama eski oyuncuları Higuain attı bitirdi.
    Eskikler can sıksa da Şenol hoca nin 11 i elinden geleni yapacaktır. Seyirci baskısını degerlendirirsek deplasmanda olduğu gibi kazaniriz.1 puanda fena olmaz tabi
    Beşiktaş adına Marcelo, Quaresma, Tolgay ve Aboubakar in performansı sonuca direk etki edecek
    İnşallah dostu sevindirip , düşmanı üzecek bir skor alırız

0|0
    0|0
  • 3 sonucada açık maç öyle deplasmanda yendim burdada rahat yenerim havaları olursa 1 puan bile alamayabilir Beşiktaş. Önce sakin tedbiri elden bırakmadan kontrollü şekilde oynamalı en kötü 1 puanı cebinde tutmalı çok üstüne gidersen arkadaki açıkları affetmez Napoli. Beşiktaş kazanırsa büyük avantaj elde eder Beşiktaş ama dediğim gibi 3 sonucada açık ilk maç Beşiktaş galibiyeti beklemiyordum açıkcası beraberlik bile beklemiyordum sürpriz oldu ama bu maçta 3 sonucada şaşırmam.

0|0
    0|0
  • Keşke ilk önce Türkçe yazmayı öğrensen de sonra soru yazsan.

1|0
    0|1
  • onela

0|0
    0|0
  • napoli alır. caner yok talisca yok

0|0
    0|0
  • sekiztaş ı osurturlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...