Spor yapiyor musunuz?

Spor yapmadigim zaman kendimi uzgun, yorgun, kotu hissediyorum, spor ile gune basladigimda ise, mutlu oluyorum.Ama.. gel gelelim ki, spora baslayana kadar da ak ile karayi seciyorum, cok useniyorum.

Sizler en az haftada 3 kez spor yapiyor musunuz ?

En cok hangi sporlari tercih ediyorsunuz, neden ?

0|0
17|37

En İyi Erkek Görüşü

• hergün sabah 5.30 tempolu koşu... akşamlarıda salonda çalışıyorum

0|0
    0|0
    • 5.30 da kalkabiliyorsan, brove der, saygı ile eğilir ve en iyi cevap secebilirim

• brove = bravo . arada elim-dilim sürşüyor :-)

• not problem for me :)) understand u

Erkekler Ne Diyor 36

• Günde 4-5 km yürürüm artı koşarım biraz da.Sabah da kültür fizik hareketleri yaparım 15 dakika.Spor sağlıktır bence.

2|0
    0|0
  • haftada bir yüzmeğe gidiyorum. ayrıca yine haftada üç gün powerplate salonuna gidiyorum. evde de ağırlık merkeziyle çalışırım bir de stres atmak için çalışma odamdaki kum torbasına yumruk atarım. birine kızdığım zaman veya stresli olduğum zaman süpppperrrrr rahatlatıcı. ama maalesef bir kaç ay önce özel bir teknikle vurdum. tek vuruşta çelik 4 kat halat kırıldı gözümün önünde pat diye yere düştü. yemin ederim ben bile afalladım. hala yerde. yeniden tavana asılacağı günü bekliyor. ayrıca mekik çekmeğe bayılırım. zevkine çeker karın kaslarımı acıtırım bu hoşuma gider :))

1|0
    0|0
    • o kum torbasindan ben de istiyorum paramparca ederim valla :D

• Düzenli yapamıyorum maalesef. Yazın bol bol paten kayardım Caddebostan sahilde. Arada da buz patenine gidiyorum. Ama düzenli değil ne yazık ki.

Arasıra evde yaptığım ufak egzersizler var, o kadar.

1|0
    0|0
  • Bugün havuza kayıt oldum bakalım .

1|0
    0|0
  • aynen spor yapmadan duramıyorum ama salona gidene kadar canım çıkıyo ama gidince iyki gelmişim diyorm artı çokda özgüwen depoluyo insan :D

1|0
    0|0
  • haftanın 3günü fitness:D

1|0
    0|0
  • Yürüyüş yapıyorum. Ama tempolu ve 10-20 km. arası. Park veya boğaz kenarında. Sen nerde yapıyorsun aslıı. Spor arkadaşı olabiliriz.

1|1
    0|0
    • 10-20 km arası yürüş epey zor olmalı, ben 7km den fazla yürüyemem.Bantta yapıyorum, iki kişinin sığacağını sanmıyorum :-)

• haftanın 4 günü mutlaka spor salonundayım. gitmediğim zaman agresif ve mutsuz oluyorum. body ve fitness yapıyorum şimdiye kadar hiç ara vermedim. 6 sene oluyo. iş çıkışında çok yorgun olsam da iki saatlik antremanın sonunda sanki o günü hiç yaşamamış gibi enerji dolu ve mutlu oluyorum.

1|0
    0|0
    • spor kan dolasimini duzenledigindenmidir yoksa aliskanlik haline getirilmis bir seyi yapamadigimizdanmidir bilemiyorum ama spor yapmayinca ayni seklde huzursuz oluyorum

• Spor yapmayı alışknalık haline getirmek çok zor birşey bu konuda sana katılıyorum. Benim en sevdiğim spor binicilik ama heran yapamıyorum tabiiki atım olmadığı için :D Her hafta bir tane voleybol maçım vardır ama. Zaman zamanda bütün sporlardan yaparım. DÜzenli yaptığımda işte haftada 4 gün spor salonu ağırlık bisiklet koşubandı gibi.

1|0
    0|0
    • ah.. bayiliyorum... ama onu hobi olarak goruyordum , spordan sayilmaz pek kalori yaktirmiyor sanirim

• Anladım o zaman işin çok zor kolay gelsin. umarım düzelir diyeceğim ama düzelecek gibide durmuyor pek.

• evet.tsk.

• 2 spor yapar 1 gün dinlenirim. Düzenli olarak. Ama dediğin gibi çok üşeniyorum. En çok tercih ettiğim spor ise, futbol

1|0
    0|0
  • Çocukluğumdan beri dövüş sanatlarıyla meşgulüm. Şu anda Wing Tsun yapıyorum.

1|0
    0|0
  • kendimi gelistirmem gerek ama beceremiyorum. Hangi spor bana uygundur bilemiyorum bu da benim canimi skmiyor degil. Mekik cekmeye dikkat ediyorum

1|0
    0|0
    • kardesimde boyle istiyordu kararsizdi ben de hediye olarak wii aldim, oldukca eglenceli onerebilirim

• wii oyun konsolu degil mi 0_o

• evet ama icinde spor aktiviteleri de mevcut, spor yapamayip oyunu sevenlere cok guzel secenekler sunuyor

• bir müsabaka olmadan spor yapamıyorum.rakip çıkarsa her spora yelteniyorum düzen hayatımın hiç bir alanında yok sevdiklerim hariç.

1|0
    0|0
  • hele bana sor ben çok üşeniyorum yatak beni bırakmıyor bende onu

1|0
    0|0
  • body ve fitness yapıyorum spora gitmedeğim zamanlar çok sinirli oluyorum nedenini çözemedim body yapmayı çok seviyorum :)

1|0
    0|0
  • aynı üşengeçliği bende yaşıyorum akşam oldumu okula gitmek istemeyen öğrenci gibi hissediyorum , bisiklet, koşubandı, egzersiz hareketler ve yüzme

1|0
    0|0
  • Maalesef.

İleride yapmayı düşünüyorum. :p

1|0
    0|0
  • haftada 5 gün 2 gün dinlenme. cardio + bady söylediklerinin hepsine katılıyorum + bide yemeğe dikkat etmemiz lazım. çikolata yasak tuz yasak o yasa bu yasak. para verip üzerine amelelik yapıyoruz

1|0
    0|0
    • cikolata tuz yasak ama sinirsiz yumurta ve pilav yiyebilirsin, beterin beteri var mesela ya diyette olsaydin kotu..cok kotu...aklimdayken, verdikleri ilaclari kullanmani tavsiye etmiyorum :-)

• doğrusundur aklımda tutacağım öğütlerini teşekkürler

• en guzeli dogal olani.ben tsk.ederim.

• vakit yok dıcem buraya harcadıgım zamanı sporada harcarım senden beterım ya cok uşengecım:) halısahada haftada bır oynuyorum:)

1|0
    0|0
  • şınav çekerim hergün 75 tane

1|0
    0|0
  • yapacağım umarım

fitness

1|0
    0|0
  • her gün günde 5 saate yakın bady çalışıyorum .

1|0
    0|0
  • uzun bir süredir sporu boşlamış durumdayım :((

1|0
    0|0
    • eger onceden yapıyor ve ara verdinse tekrar yapabilirsin, azmin gucune inanıyorum :-)

• aaahhh.harikasın...teşekkürler...evet başlamalıyım ...

• Düzenli olarrak yapıyorum Fifa2012 oynuyorum

1|0
    0|0
  • 6 yıldır hiç spor yapmıyorum.

1|0
    0|0
  • Neredeyse her gün yapıyorum.Genelde vücut ve kondisyon çalışırım.

1|0
    0|0
  • hergün yatakdan kalkıp o banyoya gitmek bir nevi spor..sabah sabah yürüyüş modu..

1|0
    0|0
  • Halı Saha da maç yapıyoruz Dayfun abilerle.

1|0
    0|0
  • atletim, uzun mesafe koşuorum..günde cift idman..2 haftada bi günüm off..hastalık vs dışında tempom böle..

0|0
    0|0
  • istisnasiz her gun 2 saat kosuyorum ve 3 saat kadar da genel kardiyo ve planche calismam var. gunumun 5 saati sporla geciyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 17

• eskiden haftada en az 3 kez dans calismam olurdu ustune bi de yuzerdim.

simdiyse yogun tempo yuzunden sadece gunluk yarim saat tempolu yuruyusum kaldi. arada da yuzuyorum gene cok nadir.

ama senin dedigin gibi spor yapmayinca tum duzenim alt ust oluyor

1|0
    0|0
  • evime yakın park var, ama henüz 2 kere gidebildim, sabahları, teyzeler amcalar geliyo hep, gençleri göremiyorum, akşam gitmeye korkuyorum,

1|0
    0|0
  • ben platesi çok seviyorumm ki spor olarak sayılırsa yürümeyede bayılırımm :)))

1|0
    0|0
    • tempolu olursa spordan sayılabilir, örnegin 1 saniyede atılan 2 adım saatte 4km ye eşdeğerdir.

+

• En güzel spordur yürüyüş hele birde orman veya sahil kenarında yapabilirsen çok iyi.

• özellikle yapmıyorum desem. Anında kas oluyor .Olmadı eklem ağrıları. Abuk sabuk hareketler yapmıyoruz canım.Bildiğiniz koşu aletleri vb.

1|0
    0|0
  • Ben yazin cumartesi pazar kosarim ve inan eve geldigimde okdr dimanik oluyorumki gune 1-0 onde basliyorum ama kisin anca oglene kdr yatarim haftasonlari :)

1|0
    0|0
  • Her uyandığım da yapıyorum ev de kendimce. Ayrıca hafta da 2 gün sahile koşmaya çıkıyoruz.

2|0
    0|0
    • cok guzel en ozendigim sey...

• Soran: Rica ederim

Akezban: Ankara havası oynayalım :)))

• HAhah tamam kezo oynayalım link

• Pilates yapıyorum ama her gün değil.Hafta 2-3 kez filan.

2|0
    0|0
  • Bi aralar voleybol ve plates yapıyordum, o zamanlar daha dinçtim.

1|0
    0|0
    • süreklilik gerektiren ve belirli saatlerde zorunlu olan spor olmasa voleybolu secerdim

+

• Evet ikiside düzenlilik istiyor.

• evet hergün koşu bandında ve dermoloji tulumundayım

1|0
    0|0
    • ben banttayken + olarak titresimli zayiflama kemerlerinden kullaniyorum, dermoloji tulumu nedir?

• ahah bunu nereye koycam, eve alirsam bununla birlikte atarlar beni :)))))

• hahahha :D

• Evet yapıyorum mahalledeki çocukları tokatlıyorum

1|0
    0|0
  • Spor yapıyorum ...Fitness -yüzme tercihim..

0|0
    0|0
  • yapıyorum bı kere voleybolcuyum bu nedenle zaten yapmamgerekıyor pılates ve spor salonunda çalısmalar yapıyorum neden yapıyorum mmm bogazımıtutamadıgıma gore spor yapmak lazım:)

0|0
    0|0
  • aslında arada bir

0|0
    0|0
  • ewet spor yaparım

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • kıçımı tembellikten kaldıramadığımı umuyorum.

1|0
    0|0
    • gecen 1 yil ara verdim şu an ben de cok zorlaniyorum, alisana kadar oldugunu bildigimden brazcikta olsa rahatm

Yükleniyor...